
Electron. control accessories, AK-PS 250 STEP3 Accessory Power Supply, Power Supply
080Z0059
Pakavimo formatas: Viena pakuotė, Dalių kiekis pakuotė formate: 1
080Z0059
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Contains batteries | No |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 1 vnt. |
| Daugiau Informacijos | Dydis: 54 x 90 mm |
| Dažnis [Hz] | 50/60 Hz |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| In scope of WEEE | Yes |
| Material Description | AK-PS 250 STEP3 Accessory Power Supply |
| Naudojama produktui | Power Supply |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Pakavimo formatas | Viena pakuotė |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produkto pavadinimas | Maitinimo šaltinis |
| Produkto tipas | Priedas |
| Produktų grupė | Electron. control accessories |
| Tiekimo įtampa [V] kint. srovė [maks.] | 240 V |
| Tiekimo įtampa [V] kint. srovė [min.] | 100 V |
| Tipo pavadinimas | AK-PS 250 |
| Veikimas | Maitinio šaltinis, 24V DC, 2,5 Amp |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.247 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.2 Kilogram |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Tūris | 0.639 Liter |
| EAN/UPC | 5715162794777 |