
ERC 112
080G3397
Naudojama produktui: ERC 112, Pakavimo formatas: Pramoninis paketas, Dalių kiekis pakuotė formate: 81
080G3397
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| China RoHS compliance | Yes |
| Contains batteries | No |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 81 vnt. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| In scope of WEEE | Yes |
| Kabelio ilgis [m] | 3.500 m |
| Material Description | Comm.cable,VSD ,3.5m, IP |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Naudojama produkto komentarams | ERC 112 su JST jungtimi |
| Naudojama produktui | ERC 112 |
| Pakavimo formatas | Pramoninis paketas |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produkto pavadinimas | Kabelis |
| Produkto tipas | Priedas |
| Produktų grupė | Electron. control accessories |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | No |
| Veikimas | ERC, ryšių laidas „Prosa“ |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.118 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.062 Kilogram |
| Tūris | 0.291 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428546256 |
| Proposition 65 | No significant risk |