
Electron. control accessories, ERS, Com. cable for RDI07, 3m, ver01, ERC Controllers
080G3385
Pakavimo formatas: Pramoninis paketas, Dalių kiekis pakuotė formate: 54
080G3385
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| China RoHS compliance | Yes |
| Contains batteries | No |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 54 vnt. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Gnybtų jungtis | 3 polių RAST2.5 galinė jungtis |
| In scope of WEEE | Yes |
| Kabelio ilgis [m] | 3.000 m |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Material Description | ERS, Com. cable for RDI07, 3m, ver01 |
| Naudojama produktui | ERC Controllers |
| Pakavimo formatas | Pramoninis paketas |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produkto pavadinimas | Kabelis |
| Produkto tipas | Priedas |
| Produktų grupė | Electron. control accessories |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | No |
| Veikimas | ERS, RDI07 ryšių laidas |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.131 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.124 Kilogram |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Tūris | 0.437 Liter |
| EAN/UPC | 5702428438162 |