
Electron. control accessories, RSP 01, wire - 2000mm, Global, ERC Controllers
080G3373
Pakavimo formatas: Pramoninis paketas, Dalių kiekis pakuotė formate: 42
080G3373
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Yes |
| Contains batteries | No |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 42 vnt. |
| Daugiau Informacijos | 4,7 K +/-20 % varžinis |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Gnybtų jungtis | 3 polių RAST2.5 galinė jungtis |
| In scope of WEEE | Yes |
| Kabelio ilgis [m] | 2.000 m |
| Material Description | RSP 01, wire - 2000mm, Global |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Naudojama produktui | ERC Controllers |
| Pakavimo formatas | Pramoninis paketas |
| Patvirtinimas | CECQCcURus |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produkto pavadinimas | Velenas |
| Produkto tipas | Priedas |
| Produktų grupė | Electron. control accessories |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | No |
| Tiekiama įtampa [V] DC | 5.00 V |
| Tiekimo įtampa [V] kint. srovė | 5 V |
| UL mark | Yes |
| Veikimas | Laidas RSP 01 |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 94.01 Gram |
| Grynasis svoris | 94 Gram |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Tūris | 0.562 Liter |
| EAN/UPC | 5702428441452 |