
Žingsninio vožtuvo pavara, EKE 1P
080G0325
Skaitmeniniai įėjimai (DI) [vnt.]: 2, Analoginiai įėjimai (AI) [vnt.]: 4, Slėgio jutiklio atrama: Radiometrinė 0,5–4 V nuolatinė srovė
080G0325
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Analoginiai įėjimai (AI) [vnt.] | 4 vnt. |
| Analoginių įvadų tipas | Įtampa |
| Avarinis akumuliatorinis maitinimas [V] nuolatinė srovė [maks.] | 24 V |
| Avarinis akumuliatorinis maitinimas [V] nuolatinė srovė [min.] | 18 V |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 16 vnt. |
| Daugiau Informacijos | Shared power supplySignal share via hardwire |
| Dažnis [Hz] | 50/60 Hz |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Ekranas – pasirenkamas | MMIGRS2 |
| Ekranas priekyje | Ne |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Korpuso kategorijos pastaba | IP40 korpusas |
| Material Description | EKE-1P, Stepper valve extension module |
| Montavimo metodas | DIN bėgelis |
| Naudojama produktui | CCMCCMTCTRETSKVS |
| Other RoHS documentation | EAEU RoHS |
| Padaliniai | 25 |
| Pakavimo formatas | Kelių elementų pakuotė |
| Patvirtinimas | C-TICKCEEACLLC CDC EURO-TYSKRoHS |
| PFAS kiekis [taip / ne] | No |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produkto kalba | KinųAnglųPrancūzųVokiečiųItalųPortugalųRusųSpanish |
| Produkto pavadinimas | Žingsninio vožtuvo pavara |
| Produkto priedai | Electron. control accessories |
| Produkto savybės | Aliarmų valdymasGalios signalas iš pagrindinio įrenginioAtitirpinimo sekaIšor. atskaita, temp. / SH valdymasRibojimo funkcijosRankinis valdymasPreset ODReversinė sistema su 1 EXVTechninio aptarnavimo režimasPaleidimasPerkaitimo atskaitaVožtuvo pavara: OD atskaita |
| Produkto tipas | EKE 1P |
| Produktų grupė | Elektroninis vožtuvo valdiklis |
| Programavimo įrankiai | Koolprog |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | 2,2',6,6'-tetrabromo-4,4'-isopropylidenediphenol (CAS no. 79-94-7)6,6'-di-tert-butyl-2,2'-methylenedi-p-cresol (CAS no. 119-47-1)Diboron trioxide (B2O3, CAS no. 1303-86-2)Lead (CAS no. 7439-92-1)Lead monoxide (PbO, CAS no. 1317-36-8) |
| Ryšio tipas | Modbus RS485 RTURJ11 (CAN) to User Interface |
| SCIP dokumentacijos gaminio pavadinimas | EKE-1P, Stepper valve extension module |
| SCIP dokumentacijos Nr. | 2958c85c-58cb-41c4-b5b8-d132b5c2dee4 |
| Skaitmeniniai įėjimai (DI) [vnt.] | 2 vnt. |
| Skaitmeniniai išėjimai (DO) [vnt.] | 1 vnt. |
| Slėgio jutiklio atrama | Radiometrinė 0,5–4 V nuolatinė srovė |
| Slėgio jutiklių skaičius | 1 |
| Temp. jutiklio palaikymas | Pt 1000 |
| Temperatūros jutiklių skaičius | 2 |
| Tiekiama įtampa [V] DC | 24.00 V |
| Tiekimo įtampa [V] kint. srovė | 24 V |
| Tinkamas naudoti | Ne |
| Tinklų sąsajos galimybė | MMIMYK |
| Vožtuvo išėjimo tipas | CCM 10CCM 20CCM 30CCM 40CCMT 0CCMT 1CCMT 16CCMT 2CCMT 24CCMT 30CCMT 3LCCMT 4CCMT 42CCMT 5LCCMT 8CCMT8LCTR 20ETS 100ETS 100CETS 12.5ETS 12CETS 24CETS 25ETS 250ETS 25BETS 25CETS 400ETS 50ETS 50CETS 6KVS 15KVS 2CKVS 3CKVS 42 |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.296 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.134 Kilogram |
| Tūris | 1.96 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428673730 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |