
Jutikliai
080G0207
Naudojama produktui: MCX serija, Pakavimo formatas: Pramoninis paketas, Dalių kiekis pakuotė formate: 10
080G0207
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 10 vnt. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| In scope of WEEE | Yes |
| Kabelio ilgis [m] | 6.000 m |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Material Description | ACCPBT Probe NTC IP68 6x40 6m - I/P 10 |
| Naudojama produktui | MCX serija |
| Pakavimo formatas | Pramoninis paketas |
| Patvirtinimas | CE |
| Product line | Sensing Solutions |
| Produkto pavadinimas | Temperatūros jutiklis |
| Produkto tipas | Priedas |
| Produktų grupė | Jutikliai |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | No |
| Tipo pavadinimas | ACCPBT |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.072 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.07 Kilogram |
| Tūris | 0.3 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702423285990 |
| Proposition 65 | No significant risk |