
MCX serija
080G0082
Naudojama produktui: MCX serija, Pakavimo formatas: Kelių elementų pakuotė, Dalių kiekis pakuotė formate: 18
080G0082
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Contains batteries | No |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 18 vnt. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Kabelio ilgis [m] | 2.000 m |
| Material Description | ACCCNX Cable Wired forMCX06C 2m |
| Naudojama produktui | MCX serija |
| Pakavimo formatas | Kelių elementų pakuotė |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produkto pavadinimas | Kabelis |
| Produkto tipas | Priedas |
| Produktų grupė | Electron. control accessories |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | No |
| Tipo pavadinimas | ACCCNX |
| Veikimas | Laidinių jungčių rinkinys, 2 m kabelis |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.647 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.068 Kilogram |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Tūris | 1.198 Liter |
| EAN/UPC | 5702428182515 |