
MCX serija
080G0076
Naudojama produktui: MCX serija, Pakavimo formatas: Kelių elementų pakuotė, Dalių kiekis pakuotė formate: 100
080G0076
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Contains batteries | No |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 100 vnt. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Kabelio ilgis [m] | 3.000 m |
| Material Description | ACCCBI Cable Telephone U.I. 3m |
| Naudojama produktui | MCX serija |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Pakavimo formatas | Kelių elementų pakuotė |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produkto pavadinimas | Kabelis |
| Produkto tipas | Priedas |
| Produktų grupė | Electron. control accessories |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | No |
| Tipo pavadinimas | ACCCBI |
| Veikimas | Telefono kabelis, 3 m |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.084 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.074 Kilogram |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Tūris | 0.116 Liter |
| EAN/UPC | 5702428171595 |