
Optyma™, OP-HJZ050D40N
115N0348
Segment usage: Medium Back Pressure, Refrigerants: R404A; R452A; R134a; R513A; R448A; R449A, Compressor power supply [V]: 230/1/60
115N0348
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Aušinimo medžiagos | R134aR404AR448AR449AR452AR513A |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Compressor model | MTZ050-1 |
| Contains batteries | No |
| CoolselectorFilter | Active models |
| Dažnis [Hz] | 60 Hz |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektros kodas | N |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Family | Optyma™ |
| Fazė | 1 |
| Fazių sk. (kompresorius) | 1 |
| Fazių sk. (ventiliatorius) | 1 |
| Greičio platforma | Fixed-speed |
| Įtampos diapazono apatinė reikšmė, esant 60 Hz [V] | 208 V |
| Kompresoriaus maitinimas [V] | 230/1/60 |
| Kondesatoriaus tipas | J8 |
| Material Description | OP-COND. UNIT HJZ050D40N 220V/1F/60Hz |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Model number | OP-HJZ050D40N |
| Oro srautas, esant 60 Hz [m³/h] | 6300 m³/h |
| Product line | Condensing Units |
| Produkto pavadinimas | Bare unit |
| Produkto tipas | Optyma™ D40 |
| Produktų grupė | Condensing Units |
| Savybės | OP-HJZ050D40N |
| Segmento naudojimas | Medium Back Pressure |
| Taikymai | HBPMBP |
| Technologija | Reciprocating |
| U.S. EPA label | For installations using U.S. EPA restricted refrigerants, this product may be used for servicing existing equipment only. |
| Vardinės įtampos viršutinė reikšmė, esant 60 Hz [V] | 230 V |
| Ventiliatoriaus energijos sunaudojimas, esant 60 Hz [W] | 889 W |
| Ventiliatoriaus maitinimas [V / Ph / Hz] | 230/1/60 |
| Ventiliatoriaus skersmuo [mm] | 457 mm |
| Ventiliatoriaus srovė, esant 60 Hz [A] | 2.60 A |
| Ventiliatorių skaičius | 1 |
| Versija | D40 |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 126 Kilogram |
| Grynasis svoris | 113 Kilogram |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Tūris | 343.363 Liter |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |