
Optyma™, OP-HJZ050D49N
115F0390
Segment usage: Medium Back Pressure, Refrigerants: R404A; R407C; R452A; R134a; R513A; R448A; R449A, Compressor power supply [V]: 230/1/60
115F0390
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Aušinimo medžiagos | R134aR404AR407CR448AR449AR452AR513A |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Compressor model | MTZ50-1 |
| Contains batteries | No |
| CoolselectorFilter | Active models |
| Dažnis [Hz] | 60 Hz |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektros kodas | N |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Family | Optyma™ |
| Fazė | 1 |
| Fazių sk. (kompresorius) | 1 |
| Fazių sk. (ventiliatorius) | 1 |
| Greičio platforma | Fixed-speed |
| Įtampos diapazono apatinė reikšmė, esant 60 Hz [V] | 208 V |
| Kompresoriaus maitinimas [V] | 230/1/60 |
| Kondesatoriaus tipas | J8 |
| Material Description | CONDENSING UNIT HJZ050D49N |
| Model number | OP-HJZ050D49N |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Oro srautas, esant 60 Hz [m³/h] | 6300 m³/h |
| Product line | Condensing Units |
| Produkto pavadinimas | Bare unit |
| Produkto tipas | Optyma™ D49 |
| Produktų grupė | Condensing Units |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Savybės | OP-HJZ050D49N |
| Segmento naudojimas | Medium Back Pressure |
| Taikymai | HBPMBP |
| Technologija | Reciprocating |
| Vardinės įtampos viršutinė reikšmė, esant 60 Hz [V] | 230 V |
| Ventiliatoriaus energijos sunaudojimas, esant 50 Hz [W] | 375 W |
| Ventiliatoriaus energijos sunaudojimas, esant 60 Hz [W] | 450 W |
| Ventiliatoriaus maitinimas [V / Ph / Hz] | 230/1/60 |
| Ventiliatoriaus skersmuo [mm] | 457 mm |
| Ventiliatoriaus srovė, esant 60 Hz [A] | 2.60 A |
| Ventiliatorių skaičius | 1 |
| Versija | D49 |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 115 Kilogram |
| Grynasis svoris | 102 Kilogram |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Tūris | 523.688 Liter |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |