
Optyma™, OP-HGM125D49V
115F0264
Segment usage: Medium Back Pressure, Refrigerants: R22, Compressor power supply [V]: 380/3/60
115F0264
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Aušinimo medžiagos | R22 |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Compressor model | MT125-9 |
| Contains batteries | No |
| CoolselectorFilter | Active models |
| Dažnis [Hz] | 60 Hz |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektros kodas | V |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Family | Optyma™ |
| Fazė | 3 |
| Fazių sk. (kompresorius) | 3 |
| Fazių sk. (ventiliatorius) | 1 |
| Greičio platforma | Fixed-speed |
| Kompresoriaus maitinimas [V] | 380/3/60 |
| Kondesatoriaus tipas | Q8 |
| Material Description | CONDENSING UNIT HGM125D49V |
| Model number | OP-HGM125D49V |
| Oro srautas, esant 60 Hz [m³/h] | 13980 m³/h |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Product line | Condensing Units |
| Produkto pavadinimas | Bare unit |
| Produkto tipas | Optyma™ D49 |
| Produktų grupė | Condensing Units |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Savybės | OP-HGM125D49V |
| Segmento naudojimas | Medium Back Pressure |
| Taikymai | MBP |
| Technologija | Reciprocating |
| Vardinės įtampos apatinė reikšmė, esant 60 Hz [V] | 380 V |
| Vardinės įtampos viršutinė reikšmė, esant 60 Hz [V] | 400 V |
| Ventiliatoriaus energijos sunaudojimas, esant 50 Hz [W] | 500 W |
| Ventiliatoriaus energijos sunaudojimas, esant 60 Hz [W] | 600 W |
| Ventiliatoriaus maitinimas [V / Ph / Hz] | 230/1/60 |
| Ventiliatoriaus skersmuo [mm] | 600 mm |
| Ventiliatoriaus srovė, esant 60 Hz [A] | 3.50 A |
| Ventiliatorių skaičius | 2 |
| Versija | D49 |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 257 Kilogram |
| Grynasis svoris | 239 Kilogram |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Tūris | 974.4 Liter |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |