
Optyma™, OP-MGME271MTA06D
114X8031
Segment usage: Medium Back Pressure, Refrigerants: R22, Compressor power supply [V]: 400/3/50
Šis gaminys nebegaminamas.
Gaminio nebegalima įsigyti, tačiau vis tiek galite rasti informacijos apie jį, įskaitant techninės priežiūros vadovus, brėžinius ir kt.
Jei ieškote panašaus gaminio, galite peržiūrėti kitas to paties gaminio tipo parinktis apsilankę gaminio tipo puslapyje.: Optyma™
114X8031
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Aušinimo medžiagos | R22 |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Compressor model | MT160-4 |
| Contains batteries | No |
| CoolselectorFilter | Active models |
| Dažnis [Hz] | 50/60 Hz |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektros kodas | D |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Family | Optyma™ |
| Fazė | 3 |
| Fazių sk. (kompresorius) | 3 |
| Fazių sk. (ventiliatorius) | 3 |
| Greičio platforma | Fixed-speed |
| Kompresoriaus maitinimas [V] | 400/3/50 |
| Kondesatoriaus tipas | Q3 |
| Material Description | OP-MGME271MTA06D (MT160-440V BLU) |
| Model number | OP-MGME271MTA06D |
| Product line | Condensing Units |
| Produkto pavadinimas | Bare unit |
| Produkto tipas | Optyma™ A06 |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Produktų grupė | Condensing Units |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | Lead (CAS no. 7439-92-1)Cobalt dichloride (CAS no. 7646-79-9)BIS(2-ETHYLHEXYL) PHTHALATE (CAS no. 117-81-7) |
| Savybės | OP-MGME271MTA06D |
| SCIP dokumentacijos gaminio pavadinimas | OPTYMA SPARE-11 |
| SCIP dokumentacijos Nr. | 6c56ccb1-c9e9-47d9-9489-6e9fd09c9929 |
| Segmento naudojimas | Medium Back Pressure |
| Siurbimo sujungimo dydis [col.] | 1-1/8 in |
| Skysčio linijos jungtis [col.] | 5/8 in |
| Sujungimo tipas | Solder |
| Taikymai | MBP |
| Technologija | Reciprocating |
| Vardinės įtampos apatinė reikšmė, esant 50 Hz [V] | 380 V |
| Vardinės įtampos apatinė reikšmė, esant 60 Hz [V] | 460 V |
| Vardinės įtampos viršutinė reikšmė, esant 50 Hz [V] | 415 V |
| Vardinės įtampos viršutinė reikšmė, esant 60 Hz [V] | 460 V |
| Ventiliatoriaus energijos sunaudojimas, esant 50 Hz [W] | 500 W |
| Ventiliatoriaus maitinimas [V / Ph / Hz] | 400/3/50 |
| Ventiliatoriaus srovė, esant 50 Hz [A] | 1.00 A |
| Ventiliatorių skaičius | 2 |
| Versija | A06 |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 169 Kilogram |
| Grynasis svoris | 154 Kilogram |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428560528 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |