
Optyma™, OP-MGZD242MTA02E
114X5800
Segment usage: Medium Back Pressure, Refrigerants: R404A; R407C; R407A; R134a; R407F, Compressor power supply [V]: 400/3/50
114X5800
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Aušinimo medžiagos | R134aR404AR407AR407CR407F |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Compressor model | MTZ144-4 |
| Contains batteries | No |
| CoolselectorFilter | Active models |
| Dažnis [Hz] | 50 Hz |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektros kodas | E |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Family | Optyma™ |
| Fazė | 3 |
| Fazių sk. (kompresorius) | 3 |
| Fazių sk. (ventiliatorius) | 1 |
| Imtuvo patvirtinimas | CE |
| Imtuvo tūris [L] | 14.0 L |
| Kompresoriaus maitinimas [V] | 400/3/50 |
| Kondesatoriaus tipas | N4 |
| Material Description | OP-MGZD242MTA02E |
| MCC | 36 A |
| Model number | OP-MGZD242MTA02E |
| Oro srautas, esant 50 Hz [m³/h] | 9200 m³/h |
| Product line | Condensing Units |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Produkto pavadinimas | Bare unit |
| Produkto tipas | Optyma™ A02 |
| Produktų grupė | Condensing Units |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | Lead (CAS no. 7439-92-1)N,N-dimethylacetamide (CAS no. 127-19-5) |
| Savybės | OP-MGZD242MTA02E |
| SCIP dokumentacijos gaminio pavadinimas | OPTYMA A02 J7 E3 |
| SCIP dokumentacijos Nr. | 386e58c4-b837-4de8-9caf-085b6cac0762 |
| Segmento naudojimas | Medium Back Pressure |
| Siurbimo sujungimo dydis [col.] | 1-1/8 in |
| Skysčio linijos jungtis [col.] | 5/8 in |
| Sujungimo tipas | Solder |
| Taikymai | MBP |
| Talpos valdiklis | Fixed speed |
| Vardinės įtampos apatinė reikšmė, esant 50 Hz [V] | 400 V |
| Vardinės įtampos viršutinė reikšmė, esant 50 Hz [V] | 400 V |
| Ventiliatoriaus energijos sunaudojimas, esant 50 Hz [W] | 680 W |
| Ventiliatoriaus įtampa, esant 50 Hz (maks.) [V] [maks.] | 230 V |
| Ventiliatoriaus maitinimas [V / Ph / Hz] | 230/1/50 |
| Ventiliatoriaus mentės dydis [mm] | 500.000 mm |
| Ventiliatoriaus srovė, esant 50 Hz [A] | 3.00 A |
| Ventiliatorių skaičius | 2 |
| Versija | A02 |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 200 Kilogram |
| Grynasis svoris | 192.5 Kilogram |
| Tūris | 830.332 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162524497 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |