
Optyma™, OP-MCRN096MTA14E
114X5796
Segment usage: Medium Back Pressure, Refrigerants: R404A; R452A; R134a; R513A; R448A; R449A, Compressor power supply [V]: 400/3/50
114X5796
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Aušinimo medžiagos | R134aR404AR448AR449AR452AR513A |
| Bendras aukštis [mm] | 836.0 mm |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Compressor model | MTZ056-4 |
| Contains batteries | No |
| CoolselectorFilter | Active models |
| Dažnis [Hz] | 50 Hz |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektros kodas | E |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Family | Optyma™ |
| Fazė | 3 |
| Fazių sk. (kompresorius) | 3 |
| Fazių sk. (ventiliatorius) | 1 |
| Garso galia, esant 50 Hz [db(A)] | 83 dBA |
| Ilgis [mm] | 700 mm |
| Imtuvo patvirtinimas | CE |
| Imtuvo tūris [L] | 7.3 L |
| Įtampa, 50 Hz [V] | 360 V |
| Įtampa, 50 Hz [V] [maks.] | 440 V |
| Kompresoriaus maitinimas [V] | 400/3/50 |
| Kondesatoriaus tipas | G7 |
| LRA | 64 A |
| Material Description | OP-MCRN096MTA14E |
| MCC | 13.72 A |
| Model number | OP-MCRN096MTA14E |
| Oro srautas, esant 50 Hz [m³/h] | 4300 m³/h |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Plotis [mm] | 1010.00 mm |
| Product line | Condensing Units |
| Produkto pavadinimas | Bare unit |
| Produkto tipas | Optyma™ A14 |
| Produktų grupė | Condensing Units |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | Lead (CAS no. 7439-92-1)Cobalt dichloride (CAS no. 7646-79-9)N,N-dimethylacetamide (CAS no. 127-19-5) |
| Savybės | OP-MCRN096MTA14E |
| SCIP dokumentacijos gaminio pavadinimas | OPTYMA A14 |
| SCIP dokumentacijos Nr. | 87f8e7f6-ddf7-44ce-9cee-824330812237 |
| Segmento naudojimas | Medium Back Pressure |
| Siurbimo sujungimo dydis [col.] | 7/8 in |
| Skysčio linijos jungtis [col.] | 1/2 in |
| Sujungimo tipas | Solder |
| Taikymai | MBP |
| Vardinės įtampos apatinė reikšmė, esant 50 Hz [V] | 360 V |
| Vardinės įtampos viršutinė reikšmė, esant 50 Hz [V] | 440 V |
| Ventiliatoriaus energijos sunaudojimas, esant 50 Hz [W] | 220 W |
| Ventiliatoriaus galios išvestis, esant 50 Hz [W] | 65 W |
| Ventiliatoriaus gaubto / grotelių tipas | Cowl |
| Ventiliatoriaus įtampa, esant 50 Hz (maks.) [V] [maks.] | 230 V |
| Ventiliatoriaus įtampa, esant 50 Hz (maks.) [V] [min.] | 207 V |
| Ventiliatoriaus maitinimas [V / Ph / Hz] | 230/1/50 |
| Ventiliatoriaus mentės dydis [mm] | 500.000 mm |
| Ventiliatoriaus srovė, esant 50 Hz [A] | 0.97 A |
| Ventiliatorių skaičius | 1 |
| Versija | A14 |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 131 Kilogram |
| Grynasis svoris | 113 Kilogram |
| Tūris | 901.212 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702424289058 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |