
Optyma™, OP-MGMD038MTA02E
114X5418
Segment usage: Medium Back Pressure, Refrigerants: R22, Compressor power supply [V]: 400/3/50
114X5418
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Aušinimo medžiagos | R22 |
| Bendras aukštis [mm] | 392.0 mm |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Compressor model | MT022-4 |
| Contains batteries | No |
| CoolselectorFilter | Active models |
| Dažnis [Hz] | 50 Hz |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektros kodas | E |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Family | Optyma™ |
| Fazė | 3 |
| Fazių sk. (kompresorius) | 3 |
| Fazių sk. (ventiliatorius) | 1 |
| Ilgis [mm] | 500 mm |
| Imtuvo patvirtinimas | CE |
| Įtampa, 50 Hz [V] | 400 V |
| Įtampa, 50 Hz [V] [maks.] | 400 V |
| Kompresoriaus maitinimas [V] | 400/3/50 |
| Kondesatoriaus tipas | C3 |
| Material Description | OP-MGMD038MTA02E CONDENS. UNIT |
| MCC | 6 A |
| Model number | OP-MGMD038MTA02E |
| Oro srautas, esant 50 Hz [m³/h] | 1600 m³/h |
| Patvirtinimas | CEEAC |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Plotis [mm] | 700.00 mm |
| Product line | Condensing Units |
| Produkto pavadinimas | Bare unit |
| Produkto tipas | Optyma™ A02 |
| Produktų grupė | Condensing Units |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| RLA | 4.3 A |
| Savybės | OP-MGMD038MTA02E |
| SCIP dokumentacijos gaminio pavadinimas | OPTYMA A02 C3 |
| SCIP dokumentacijos Nr. | 714177d5-8280-470c-a384-b0f83b61cf80 |
| Segmento naudojimas | Medium Back Pressure |
| Siurbimo sujungimo dydis [col.] | 1/2 in |
| Skysčio linijos jungtis [col.] | 1/2 in |
| Taikymai | MBP |
| Technologija | Reciprocating |
| Vardinės įtampos apatinė reikšmė, esant 50 Hz [V] | 400 V |
| Vardinės įtampos viršutinė reikšmė, esant 50 Hz [V] | 400 V |
| Ventiliatoriaus energijos sunaudojimas, esant 50 Hz [W] | 75 W |
| Ventiliatoriaus įtampa, esant 50 Hz (maks.) [V] [maks.] | 230 V |
| Ventiliatoriaus įtampa, esant 50 Hz (maks.) [V] [min.] | 230 V |
| Ventiliatoriaus maitinimas [V / Ph / Hz] | 230/1/50 |
| Ventiliatoriaus mentės dydis [mm] | 254.000 mm |
| Ventiliatoriaus srovė, esant 50 Hz [A] | 0.32 A |
| Ventiliatorių skaičius | 2 |
| Versija | A02 |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 43.4 Kilogram |
| Grynasis svoris | 38.4 Kilogram |
| Tūris | 282.75 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428563710 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |