
Optyma™, OP-MCMD060MTA02G
114X5266
Segment usage: Medium Back Pressure, Refrigerants: R22, Compressor power supply [V]: 230/1/50
114X5266
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Aušinimo medžiagos | R22 |
| Bendras aukštis [mm] | 656.0 mm |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Compressor model | MT036-5 |
| Contains batteries | No |
| CoolselectorFilter | Active models |
| Dažnis [Hz] | 50 Hz |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektros kodas | G |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Family | Optyma™ |
| Fazė | 1 |
| Fazių sk. (kompresorius) | 1 |
| Fazių sk. (ventiliatorius) | 1 |
| Garso galia, esant 50 Hz [db(A)] | 75 dBA |
| Greičio platforma | Fixed-speed |
| Ilgis [mm] | 700 mm |
| Imtuvo patvirtinimas | CE |
| Įt. 50 Hz vard. maks. [V] | 230 V |
| Įt. 60 Hz vard. maks. [V] | 230 V |
| Įtampa, 50 Hz [V] | 230 V |
| Įtampa, 50 Hz [V] [maks.] | 230 V |
| Įtampos diapazono apatinė reikšmė, esant 60 Hz [V] | 230 V |
| Kompresoriaus maitinimas [V] | 230/1/50 |
| Kondesatoriaus tipas | F4 |
| Material Description | OP-MCMD060MTA02G CONDENS. UNIT |
| MCC | 22 A |
| Model number | OP-MCMD060MTA02G |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Oro srautas, esant 50 Hz [m³/h] | 3300 m³/h |
| Plotis [mm] | 755.00 mm |
| Product line | Condensing Units |
| Produkto pavadinimas | Bare unit |
| Produkto tipas | Optyma™ A02 |
| Produktų grupė | Condensing Units |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | Lead (CAS no. 7439-92-1)N,N-dimethylacetamide (CAS no. 127-19-5) |
| RLA | 15.7 A |
| Savybės | OP-MCMD060MTA02G |
| SCIP dokumentacijos gaminio pavadinimas | OPTYMA A02 F4 |
| SCIP dokumentacijos Nr. | 990aec1b-b520-4419-8be4-2b8fbb7facb4 |
| Segmento naudojimas | Medium Back Pressure |
| Siurbimo sujungimo dydis [col.] | 5/8 in |
| Skysčio linijos jungtis [col.] | 1/2 in |
| Taikymai | MBP |
| Technologija | Reciprocating |
| Vardinės įtampos viršutinė reikšmė, esant 60 Hz [V] | 230 V |
| Ventiliatoriaus energijos sunaudojimas, esant 50 Hz [W] | 160 W |
| Ventiliatoriaus energijos sunaudojimas, esant 60 Hz [W] | 240 W |
| Ventiliatoriaus įtampa, esant 50 Hz (maks.) [V] [maks.] | 230 V |
| Ventiliatoriaus įtampa, esant 50 Hz (maks.) [V] [min.] | 230 V |
| Ventiliatoriaus maitinimas [V / Ph / Hz] | 230/1/50 |
| Ventiliatoriaus mentės dydis [mm] | 400.000 mm |
| Ventiliatoriaus srovė, esant 50 Hz [A] | 0.73 A |
| Ventiliatoriaus srovė, esant 60 Hz [A] | 1.06 A |
| Ventiliatorių skaičius | 1 |
| Versija | A02 |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 81 Kilogram |
| Grynasis svoris | 73.5 Kilogram |
| Tūris | 520.867 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162526378 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |