
Optyma™, OP-LGQC068NTA02D
114X5083
Segment usage: Low Back Pressure, Refrigerants: R404A; R507A; R452A, Compressor power supply [V]: 400/3/50
114X5083
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Aušinimo medžiagos | R404AR452AR507A |
| Bendras aukštis [mm] | 442.0 mm |
| CE evaluated | Yes |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Compressor model | NTZ068-4 |
| Contains batteries | No |
| CoolselectorFilter | Active models |
| Dažnis [Hz] | 50 Hz |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektros kodas | D |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Family | Optyma™ |
| Fazė | 3 |
| Fazių sk. (kompresorius) | 3 |
| Fazių sk. (ventiliatorius) | 3 |
| Garso galia, esant 50 Hz [db(A)] | 75 dBA |
| Ilgis [mm] | 600 mm |
| Imtuvo patvirtinimas | CE |
| Įtampa, 50 Hz [V] | 400 V |
| Įtampa, 50 Hz [V] [maks.] | 400 V |
| Kompresoriaus maitinimas [V] | 400/3/50 |
| Kondesatoriaus tipas | D3 |
| Material Description | OP-LGHC068NTA02D CONDENS. UNIT |
| MCC | 8.4 A |
| Model number | OP-LGQC068NTA02D |
| Oro srautas, esant 50 Hz [m³/h] | 2800 m³/h |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Patvirtinimas | CEEAC |
| Plotis [mm] | 800.00 mm |
| Product line | Condensing Units |
| Produkto pavadinimas | Bare unit |
| Produkto tipas | Optyma™ A02 (Fin and tube) |
| Produktų grupė | Condensing Units |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | Lead (CAS no. 7439-92-1)N,N-dimethylacetamide (CAS no. 127-19-5) |
| RLA | 6 A |
| Savybės | OP-LGQC068NTA02D |
| SCIP dokumentacijos gaminio pavadinimas | Optyma A02 D3 |
| SCIP dokumentacijos Nr. | b377cbe4-f52b-4350-aeb5-48c1eae5fbf0 |
| Segmento naudojimas | Low Back Pressure |
| Siurbimo sujungimo dydis [col.] | 5/8 in |
| Skysčio linijos jungtis [col.] | 1/2 in |
| Taikymai | LBP |
| Technologija | Reciprocating |
| Vardinės įtampos apatinė reikšmė, esant 50 Hz [V] | 400 V |
| Vardinės įtampos viršutinė reikšmė, esant 50 Hz [V] | 400 V |
| Ventiliatoriaus energijos sunaudojimas, esant 50 Hz [W] | 68 W |
| Ventiliatoriaus įtampa, esant 50 Hz (maks.) [V] [maks.] | 400 V |
| Ventiliatoriaus įtampa, esant 50 Hz (maks.) [V] [min.] | 400 V |
| Ventiliatoriaus maitinimas [V / Ph / Hz] | 400/3/50 |
| Ventiliatoriaus mentės dydis [mm] | 300.000 mm |
| Ventiliatoriaus srovė, esant 50 Hz [A] | 0.14 A |
| Ventiliatorių skaičius | 2 |
| Versija | A02 |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 63.5 Kilogram |
| Grynasis svoris | 56 Kilogram |
| Tūris | 371.778 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702424233563 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |