
Optyma™, OP-MCZC068MTA02E
114X5017
Segment usage: Medium Back Pressure, Refrigerants: R404A; R407C; R507A; R407A; R134a; R407F, Compressor power supply [V]: 400/3/50
114X5017
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Aušinimo medžiagos | R134aR404AR407AR407CR407FR507A |
| Bendras aukštis [mm] | 605.0 mm |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Compressor model | MTZ040-4 |
| Contains batteries | No |
| CoolselectorFilter | Active models |
| Dažnis [Hz] | 50 Hz |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektros kodas | E |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Family | Optyma™ |
| Fazė | 3 |
| Fazių sk. (kompresorius) | 3 |
| Fazių sk. (ventiliatorius) | 1 |
| Garso galia, esant 50 Hz [db(A)] | 71 dBA |
| Ilgis [mm] | 650.0 mm |
| Imtuvo patvirtinimas | CE |
| Įtampa, 50 Hz [V] | 400 V |
| Įtampa, 50 Hz [V] [maks.] | 400 V |
| Kompresoriaus maitinimas [V] | 400/3/50 |
| Kondesatoriaus tipas | H3 |
| Material Description | OP-MCZC068MTA02E CONDENS. UNIT |
| MCC | 10 A |
| Model number | OP-MCZC068MTA02E |
| Oro srautas, esant 50 Hz [m³/h] | 3150 m³/h |
| Patvirtinimas | CEEAC |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Plotis [mm] | 630.00 mm |
| Product line | Condensing Units |
| Produkto pavadinimas | Bare unit |
| Produkto tipas | Optyma™ A02 (Fin and tube) |
| Produktų grupė | Condensing Units |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | Lead (CAS no. 7439-92-1)N,N-dimethylacetamide (CAS no. 127-19-5) |
| RLA | 7.1 A |
| Savybės | OP-MCZC068MTA02E |
| SCIP dokumentacijos gaminio pavadinimas | OPTYMA A02 E4 |
| SCIP dokumentacijos Nr. | 1be0bd03-e3be-4828-90c5-78e2d4ca73c8 |
| Segmento naudojimas | Medium Back Pressure |
| Siurbimo sujungimo dydis [col.] | 5/8 in |
| Skysčio linijos jungtis [col.] | 1/2 in |
| Taikymai | MBP |
| Technologija | Reciprocating |
| Vardinės įtampos apatinė reikšmė, esant 50 Hz [V] | 400 V |
| Vardinės įtampos viršutinė reikšmė, esant 50 Hz [V] | 400 V |
| Ventiliatoriaus energijos sunaudojimas, esant 50 Hz [W] | 160 W |
| Ventiliatoriaus energijos sunaudojimas, esant 60 Hz [W] | 240 W |
| Ventiliatoriaus įtampa, esant 50 Hz (maks.) [V] [maks.] | 230 V |
| Ventiliatoriaus įtampa, esant 50 Hz (maks.) [V] [min.] | 230 V |
| Ventiliatoriaus maitinimas [V / Ph / Hz] | 230/1/50 |
| Ventiliatoriaus mentės dydis [mm] | 400.000 mm |
| Ventiliatoriaus srovė, esant 50 Hz [A] | 0.73 A |
| Ventiliatoriaus srovė, esant 60 Hz [A] | 1.06 A |
| Ventiliatorių skaičius | 1 |
| Versija | A02 |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 58.5 Kilogram |
| Grynasis svoris | 51 Kilogram |
| Tūris | 371.91 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428564298 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |