
Optyma™, OP-MCHC018
114X2757
Segment usage: Medium Back Pressure, Refrigerants: R404A; R507A, Compressor power supply [V]: 230/1/50
114X2757
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Aušinimo medžiagos | R404AR507A |
| Bendras aukštis [mm] | 350.0 mm |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Compressor model | SC18MLX |
| Contains batteries | No |
| CoolselectorFilter | Discontinued models |
| Dažnis [Hz] | 50 Hz |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektros kodas | G |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Family | Optyma™ |
| Fazė | 1 |
| Fazių sk. (kompresorius) | 1 |
| Fazių sk. (ventiliatorius) | 1 |
| Garso galia, esant 50 Hz [db(A)] | 68 dBA |
| Greičio platforma | Fixed-speed |
| Ilgis [mm] | 610.0 mm |
| Imtuvo patvirtinimas | UL |
| Įtampa, 50 Hz [V] | 220 V |
| Įtampa, 50 Hz [V] [maks.] | 240 V |
| Įtampos diapazono apatinė reikšmė, esant 60 Hz [V] | 220 V |
| Kompresoriaus maitinimas [V] | 230/1/50 |
| Kondesatoriaus tipas | BG_7 |
| Material Description | OP-MCHC018SCA01G |
| Model number | OP-MCHC018 |
| Oro srautas, esant 50 Hz [m³/h] | 1300 m³/h |
| Pakeitimo kodas | 114X0702 |
| Patvirtinimas | EAC |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Plotis [mm] | 442.00 mm |
| Product line | Condensing Units |
| Produkto pavadinimas | Bare unit |
| Produkto tipas | Optyma™ A01 |
| Produktų grupė | Condensing Units |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | No |
| Savybės | OP-MCHC018SCA01G |
| Segmento naudojimas | Medium Back Pressure |
| Siurbimo sujungimo dydis [col.] | 3/8 in |
| Skysčio linijos jungtis [col.] | 1/4 in |
| Taikymai | MBP |
| Technologija | Reciprocating |
| Vardinės įtampos viršutinė reikšmė, esant 60 Hz [V] | 240 V |
| Ventiliatoriaus energijos sunaudojimas, esant 50 Hz [W] | 70 W |
| Ventiliatoriaus energijos sunaudojimas, esant 60 Hz [W] | 62 W |
| Ventiliatoriaus galios išvestis, esant 50 Hz [W] | 18 W |
| Ventiliatoriaus galios išvestis, esant 60 Hz [W] | 18 W |
| Ventiliatoriaus įtampa, esant 50 Hz (maks.) [V] [maks.] | 240 V |
| Ventiliatoriaus įtampa, esant 50 Hz (maks.) [V] [min.] | 220 V |
| Ventiliatoriaus įtampa, esant 60 Hz (maks.) [V] [maks.] | 240 V |
| Ventiliatoriaus įtampa, esant 60 Hz (maks.) [V] [min.] | 220 V |
| Ventiliatoriaus maitinimas [V / Ph / Hz] | 230/1/50 |
| Ventiliatoriaus mentės dydis [mm] | 300.000 mm |
| Ventiliatoriaus srovė, esant 50 Hz [A] | 0.48 A |
| Ventiliatoriaus srovė, esant 60 Hz [A] | 0.42 A |
| Ventiliatorių skaičius | 1 |
| Versija | A01 |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 35.4 Kilogram |
| Grynasis svoris | 34.5 Kilogram |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Tūris | 149.175 Liter |
| EAN/UPC | 5702428565219 |