
Optyma™, OP-LCHC021
114X1601
Segment usage: Low Back Pressure, Refrigerants: R404A; R452A, Compressor power supply [V]: 230/1/50
114X1601
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Aušinimo medžiagos | R404AR452A |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Compressor model | SC21CL |
| Contains batteries | No |
| CoolselectorFilter | Active models |
| Dažnis [Hz] | 50 Hz |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektros kodas | G |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Family | Optyma™ |
| Fazė | 1 |
| Fazių sk. (kompresorius) | 1 |
| Fazių sk. (ventiliatorius) | 1 |
| Greičio platforma | Fixed-speed |
| Imtuvo patvirtinimas | CE |
| Imtuvo tūris [L] | 1.1 L |
| Įtampa, 50 Hz [V] | 207 V |
| Įtampa, 50 Hz [V] [maks.] | 253 V |
| Įtampos diapazono apatinė reikšmė, esant 60 Hz [V] | 207 V |
| Kompresoriaus maitinimas [V] | 230/1/50 |
| Kondesatoriaus tipas | BG_6 |
| Material Description | OP-LCHC021SCA01G |
| Model number | OP-LCHC021 |
| Oro srautas, esant 50 Hz [m³/h] | 1150 m³/h |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Patvirtinimas | CEEAC |
| Product line | Condensing Units |
| Produkto pavadinimas | Bare unit |
| Produkto tipas | Optyma™ A01 |
| Produktų grupė | Condensing Units |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | No |
| RLA | 4 A |
| Savybės | OP-LCHC021SCA01G |
| Segmento naudojimas | Low Back Pressure |
| Siurbimo sujungimo dydis [col.] | 3/8 in |
| Skysčio linijos jungtis [col.] | 1/4 in |
| Taikymai | LBP |
| Vardinės įtampos viršutinė reikšmė, esant 60 Hz [V] | 253 V |
| Ventiliatoriaus energijos sunaudojimas, esant 50 Hz [W] | 29 W |
| Ventiliatoriaus galios išvestis, esant 50 Hz [W] | 14 W |
| Ventiliatoriaus gaubto / grotelių tipas | Grill |
| Ventiliatoriaus įtampa, esant 50 Hz (maks.) [V] [maks.] | 253 V |
| Ventiliatoriaus įtampa, esant 50 Hz (maks.) [V] [min.] | 207 V |
| Ventiliatoriaus maitinimas [V / Ph / Hz] | 230/1/50 |
| Ventiliatoriaus mentės dydis [mm] | 300.000 mm |
| Ventiliatoriaus skersmuo [mm] | 300 mm |
| Ventiliatoriaus srovė, esant 50 Hz [A] | 0.18 A |
| Ventiliatorių skaičius | 1 |
| Versija | A01 |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 33 Kilogram |
| Grynasis svoris | 23 Kilogram |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Tūris | 142.545 Liter |
| EAN/UPC | 5702428565363 |