
Optyma™, OP-LCHC021
114X1565
Segment usage: Low Back Pressure, Refrigerants: R404A; R507A, Compressor power supply [V]: 230/1/50
Šis gaminys nebegaminamas.
Gaminio nebegalima įsigyti, tačiau vis tiek galite rasti informacijos apie jį, įskaitant techninės priežiūros vadovus, brėžinius ir kt.
Jei ieškote panašaus gaminio, galite peržiūrėti kitas to paties gaminio tipo parinktis apsilankę gaminio tipo puslapyje.: Optyma™
Rekomenduojamas pakeitimas: 114X1601
114X1565
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Aušinimo medžiagos | R404AR507A |
| Bendras aukštis [mm] | 296.0 mm |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Compressor model | SC21CLX |
| Contains batteries | No |
| CoolselectorFilter | Discontinued models |
| Dažnis [Hz] | 50 Hz |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektros kodas | G |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Family | Optyma™ |
| Fazė | 1 |
| Fazių sk. (kompresorius) | 1 |
| Fazių sk. (ventiliatorius) | 1 |
| Garso galia, esant 50 Hz [db(A)] | 64 dBA |
| Greičio platforma | Fixed-speed |
| Ilgis [mm] | 518 mm |
| Imtuvo patvirtinimas | UL |
| Įtampa, 50 Hz [V] | 220 V |
| Įtampa, 50 Hz [V] [maks.] | 240 V |
| Įtampos diapazono apatinė reikšmė, esant 60 Hz [V] | 220 V |
| Kompresoriaus maitinimas [V] | 230/1/50 |
| Kondesatoriaus tipas | BG_4/5 |
| Material Description | OP-LCHC021SCA01G |
| Model number | OP-LCHC021 |
| Oro srautas, esant 50 Hz [m³/h] | 800 m³/h |
| Pakeitimo kodas | 114X1601 |
| Patvirtinimas | EAC |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Plotis [mm] | 331.00 mm |
| Product line | Condensing Units |
| Produkto pavadinimas | Bare unit |
| Produkto tipas | Optyma™ A01 |
| Produktų grupė | Condensing Units |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | No |
| Savybės | OP-LCHC021SCA01G |
| Segmento naudojimas | Low Back Pressure |
| Siurbimo sujungimo dydis [col.] | 3/8 in |
| Skysčio linijos jungtis [col.] | 1/4 in |
| Taikymai | LBP |
| Technologija | Reciprocating |
| Vardinės įtampos viršutinė reikšmė, esant 60 Hz [V] | 240 V |
| Ventiliatoriaus energijos sunaudojimas, esant 50 Hz [W] | 55 W |
| Ventiliatoriaus energijos sunaudojimas, esant 60 Hz [W] | 53 W |
| Ventiliatoriaus galios išvestis, esant 50 Hz [W] | 16 W |
| Ventiliatoriaus galios išvestis, esant 60 Hz [W] | 16 W |
| Ventiliatoriaus įtampa, esant 50 Hz (maks.) [V] [maks.] | 240 V |
| Ventiliatoriaus įtampa, esant 50 Hz (maks.) [V] [min.] | 220 V |
| Ventiliatoriaus įtampa, esant 60 Hz (maks.) [V] [maks.] | 240 V |
| Ventiliatoriaus įtampa, esant 60 Hz (maks.) [V] [min.] | 220 V |
| Ventiliatoriaus maitinimas [V / Ph / Hz] | 230/1/50 |
| Ventiliatoriaus mentės dydis [mm] | 254.000 mm |
| Ventiliatoriaus srovė, esant 50 Hz [A] | 0.39 A |
| Ventiliatoriaus srovė, esant 60 Hz [A] | 0.35 A |
| Ventiliatorių skaičius | 1 |
| Versija | A01 |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 24.8 Kilogram |
| Grynasis svoris | 24.5 Kilogram |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Tūris | 71.633 Liter |
| EAN/UPC | 5702428565424 |