
Optyma™, OP-MCGC011FRA01G
114X0337
Segment usage: Medium Back Pressure, Refrigerants: R134a; R513A; R1234yf, Compressor power supply [V]: 230/1/50
114X0337
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Aušinimo medžiagos | R134aR513AR1234yf |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Compressor model | FR11GX |
| Contains batteries | No |
| CoolselectorFilter | Active models |
| Dažnis [Hz] | 50 Hz |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektros kodas | G |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Family | Optyma™ |
| Fazė | 1 |
| Fazių sk. (kompresorius) | 1 |
| Fazių sk. (ventiliatorius) | 1 |
| Garso galia, esant 50 Hz [db(A)] | 62 dBA |
| Greičio platforma | Fixed-speed |
| Imtuvo patvirtinimas | UL |
| In scope of WEEE | Yes |
| Įtampa, 50 Hz [V] | 220 V |
| Įtampa, 50 Hz [V] [maks.] | 240 V |
| Įtampos diapazono apatinė reikšmė, esant 60 Hz [V] | 220 V |
| Kompresoriaus maitinimas [V] | 230/1/50 |
| Kondesatoriaus tipas | BG_3 |
| Material Description | OP-MCGC011FRA01G |
| Model number | OP-MCGC011FRA01G |
| Oro srautas, esant 50 Hz [m³/h] | 620 m³/h |
| Patvirtinimas | CEEAC |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Product line | Condensing Units |
| Produkto pavadinimas | Bare unit |
| Produkto tipas | Optyma™ A01 |
| Produktų grupė | Condensing Units |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | No |
| Savybės | OP-MCGC011FRA01G |
| Segmento naudojimas | Medium Back Pressure |
| Siurbimo sujungimo dydis [col.] | 5/16 in |
| Skysčio linijos jungtis [col.] | 1/4 in |
| Taikymai | MBP |
| Technologija | Reciprocating |
| Vardinės įtampos viršutinė reikšmė, esant 60 Hz [V] | 240 V |
| Ventiliatoriaus energijos sunaudojimas, esant 50 Hz [W] | 36 W |
| Ventiliatoriaus energijos sunaudojimas, esant 60 Hz [W] | 34 W |
| Ventiliatoriaus galios išvestis, esant 50 Hz [W] | 10 W |
| Ventiliatoriaus galios išvestis, esant 60 Hz [W] | 9 W |
| Ventiliatoriaus įtampa, esant 50 Hz (maks.) [V] [maks.] | 240 V |
| Ventiliatoriaus įtampa, esant 50 Hz (maks.) [V] [min.] | 220 V |
| Ventiliatoriaus įtampa, esant 60 Hz (maks.) [V] [maks.] | 240 V |
| Ventiliatoriaus įtampa, esant 60 Hz (maks.) [V] [min.] | 220 V |
| Ventiliatoriaus maitinimas [V / Ph / Hz] | 230/1/50 |
| Ventiliatoriaus mentės dydis [mm] | 230.000 mm |
| Ventiliatoriaus srovė, esant 50 Hz [A] | 0.25 A |
| Ventiliatoriaus srovė, esant 60 Hz [A] | 0.22 A |
| Ventiliatorių skaičius | 1 |
| Versija | A01 |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 20.85 Kilogram |
| Grynasis svoris | 18 Kilogram |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Tūris | 59.85 Liter |
| EAN/UPC | 5702428566018 |