
Optyma™, OP-MCGC008NLA01G
114X0205
Segment usage: Medium Back Pressure, Refrigerants: R134a; R513A; R1234yf, Compressor power supply [V]: 230/1/50
114X0205
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Aušinimo medžiagos | R134aR513AR1234yf |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Compressor model | NL8.4MF |
| Contains batteries | No |
| CoolselectorFilter | Active models |
| Dažnis [Hz] | 50 Hz |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektros kodas | G |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Family | Optyma™ |
| Fazė | 1 |
| Fazių sk. (kompresorius) | 1 |
| Fazių sk. (ventiliatorius) | 1 |
| Greičio platforma | Fixed-speed |
| Imtuvo patvirtinimas | CE |
| Imtuvo tūris [L] | 0.8 L |
| In scope of WEEE | Yes |
| Įtampa, 50 Hz [V] | 207 V |
| Įtampa, 50 Hz [V] [maks.] | 253 V |
| Įtampos diapazono apatinė reikšmė, esant 60 Hz [V] | 207 V |
| Kompresoriaus maitinimas [V] | 230/1/50 |
| Kondesatoriaus tipas | BG_2 |
| Material Description | OP-MCGC008NLA01G |
| Model number | OP-MCGC008NLA01G |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Oro srautas, esant 50 Hz [m³/h] | 231 m³/h |
| Patvirtinimas | CEEAC |
| Product line | Condensing Units |
| Produkto pavadinimas | Bare unit |
| Produkto tipas | Optyma™ A01 |
| Produktų grupė | Condensing Units |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | No |
| RLA | 2.3 A |
| Savybės | OP-MCGC008NLA01G |
| Segmento naudojimas | Medium Back Pressure |
| Siurbimo sujungimo dydis [col.] | 5/16 in |
| Skysčio linijos jungtis [col.] | 1/4 in |
| Taikymai | MBP |
| Vardinės įtampos viršutinė reikšmė, esant 60 Hz [V] | 253 V |
| Ventiliatoriaus energijos sunaudojimas, esant 50 Hz [W] | 7 W |
| Ventiliatoriaus galios išvestis, esant 50 Hz [W] | 5 W |
| Ventiliatoriaus gaubto / grotelių tipas | Grill |
| Ventiliatoriaus įtampa, esant 50 Hz (maks.) [V] [maks.] | 253 V |
| Ventiliatoriaus įtampa, esant 50 Hz (maks.) [V] [min.] | 207 V |
| Ventiliatoriaus maitinimas [V / Ph / Hz] | 230/1/50 |
| Ventiliatoriaus mentės dydis [mm] | 200.000 mm |
| Ventiliatoriaus skersmuo [mm] | 200 mm |
| Ventiliatoriaus srovė, esant 50 Hz [A] | 0.19 A |
| Ventiliatorių skaičius | 1 |
| Versija | A01 |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 21.85 Kilogram |
| Grynasis svoris | 19 Kilogram |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Tūris | 48.75 Liter |
| EAN/UPC | 5702428566209 |