
Optyma™, OP-HGZC0500UWJ300R
114N3623
Segment usage: Medium Back Pressure, Refrigerants: R404A; R452A; R134a; R448A; R449A, Compressor power supply [V]: 460/3/60
114N3623
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Aušinimo medžiagos | R134aR404AR448AR449AR452A |
| AWEF taikymas | Indoor |
| Bendras aukštis [mm] | 671.0 mm |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Compressor model | MTZ064-4 |
| Contains batteries | No |
| CoolselectorFilter | Active models |
| Dažnis [Hz] | 60 Hz |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektros kodas | R |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Family | Optyma™ |
| Fazė | 3 |
| Fazių sk. (kompresorius) | 3 |
| Fazių sk. (ventiliatorius) | 1 |
| Greičio platforma | Fixed-speed |
| Ilgis [mm] | 1199.0 mm |
| Imtuvo patvirtinimas | UL |
| Imtuvo tūris [L] | 10.0 L |
| Įtampa 60 Hz [V] | 460 V |
| Kompresoriaus maitinimas [V] | 460/3/60 |
| Kondesatoriaus tipas | L3 |
| Material Description | OP-HGZC0500UWJ300R MTZ64-4VI |
| MCC | 13.1 A |
| Model number | OP-HGZC0500UWJ300R |
| Oro srautas, esant 60 Hz [m³/h] | 5000 m³/h |
| Patvirtinimas | UL listed |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Plotis [mm] | 800.00 mm |
| Product line | Condensing Units |
| Produkto pavadinimas | Bare unit |
| Produkto tipas | Optyma™ WJ |
| Produktų grupė | Condensing Units |
| RLA | 9.6 A |
| Rodomi AWEF duomenys | Yes |
| Savybės | OP-HGZC0500UWJ300R |
| Segmento naudojimas | Medium Back Pressure |
| Siurbimo sujungimo dydis [col.] | 7/8 in |
| Skysčio linijos jungtis [col.] | 1/2 in |
| Sujungimo tipas | Solder |
| Taikymai | MBP |
| U.S. EPA label | For installations using U.S. EPA restricted refrigerants, this product may be used for servicing existing equipment only. |
| UL mark | Yes |
| Vardinės įtampos apatinė reikšmė, esant 60 Hz [V] | 460 V |
| Vardinės įtampos viršutinė reikšmė, esant 60 Hz [V] | 460 V |
| Ventiliatoriaus energijos sunaudojimas, esant 60 Hz [W] | 311 W |
| Ventiliatoriaus galios išvestis, esant 60 Hz [W] | 250 W |
| Ventiliatoriaus įtampa, esant 60 Hz (maks.) [V] [maks.] | 460 V |
| Ventiliatoriaus įtampa, esant 60 Hz (maks.) [V] [min.] | 460 V |
| Ventiliatoriaus maitinimas [V / Ph / Hz] | 460/1/60 |
| Ventiliatoriaus mentės dydis [mm] | 457.000 mm |
| Ventiliatoriaus skersmuo [mm] | 457 mm |
| Ventiliatoriaus srovė, esant 60 Hz [A] | 1.10 A |
| Ventiliatorių skaičius | 2 |
| Versija | WJ |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 153 Kilogram |
| Grynasis svoris | 135 Kilogram |
| Tūris | 645.234 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428586221 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |