
Optyma™, OP-HGZ160D32Q
114N3338
Segment usage: Medium Back Pressure, Refrigerants: R404A; R452A; R134a; R513A; R448A; R449A, Compressor power supply [V]: 230/3/60
Šis gaminys nebegaminamas.
Gaminio nebegalima įsigyti, tačiau vis tiek galite rasti informacijos apie jį, įskaitant techninės priežiūros vadovus, brėžinius ir kt.
Jei ieškote panašaus gaminio, galite peržiūrėti kitas to paties gaminio tipo parinktis apsilankę gaminio tipo puslapyje.: Optyma™
114N3338
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Aušinimo medžiagos | R134aR404AR448AR449AR452AR513A |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Compressor model | MTZ160-3 |
| Contains batteries | No |
| CoolselectorFilter | Active models |
| Dažnis [Hz] | 60 Hz |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektros kodas | Q |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Family | Optyma™ |
| Fazė | 3 |
| Fazių sk. (kompresorius) | 3 |
| Fazių sk. (ventiliatorius) | 1 |
| Greičio platforma | Fixed-speed |
| Imtuvo tūris [L] | 14.0 L |
| Įtampos diapazono apatinė reikšmė, esant 60 Hz [V] | 200 V |
| Kompresoriaus fazės | 3 |
| Kompresoriaus maitinimas [V] | 230/3/60 |
| Kondesatoriaus tipas | Q8 |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Material Description | OP-HGZ160D32Q MTZ160-3VM |
| Model number | OP-HGZ160D32Q |
| Product line | Condensing Units |
| Produkto pavadinimas | Bare unit |
| Produkto tipas | Optyma™ D32 |
| Produktų grupė | Condensing Units |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Savybės | OP-HGZ160D32Q |
| Segmento naudojimas | Medium Back Pressure |
| Taikymai | HBPMBP |
| Technologija | Reciprocating |
| Vardinės įtampos viršutinė reikšmė, esant 60 Hz [V] | 230 V |
| Ventiliatoriaus energijos sunaudojimas, esant 60 Hz [W] | 600 W |
| Ventiliatoriaus fazės | 1 |
| Ventiliatoriaus maitinimas [V / Ph / Hz] | 230/1/60 |
| Ventiliatoriaus skersmuo [mm] | 550 mm |
| Ventiliatoriaus srovė, esant 60 Hz [A] | 4.40 A |
| Ventiliatorių skaičius | 2 |
| Versija | D32 |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 248 Kilogram |
| Grynasis svoris | 230 Kilogram |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428873895 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |