
Kit controllo UK
087N6308
TS710-HP22(2)-TP5001B(2)-WB
087N6308
Specifiche del prodotto
Caratteristica | Valore |
|---|---|
| 1 Primary battery SUM weight Kg | 0.001 |
| 1 Primary battery weight Kg | 0.001 |
| 2 Secondary battery SUM weight Kg | 0.044 |
| 2 Secondary battery weight Kg | 0.022 |
| Battery type or Name | Coin battery Manganese Lithium (CR1220)Alkaline AA (LR6/ZR6) |
| Centro cablaggio | WC4B |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | Yes |
| Descrizione | TS710-HP22(2)-TP5001B(2)-WB |
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| Gruppo prodotti | Kit controllo UK |
| Material Description | TS710-HP22(2)-TP5001B(2)-WB |
Caratteristica | Valore |
|---|---|
| Product line | 03 |
| Quantità batteria | 1 |
| Secondary battery Number of batteries | 2 |
| Secondary battery Type or name | Alkaline AA |
| Secondary battery Voltage | 1.5 V |
| Secondary battery Weight per battery | 23 g |
| Tipo di prodotto | Altre confezioni |
| Tipo di regolazione del tempo | TS710 |
| Tipo di termostato ambiente | 2 x TP5001B |
| Valvola motorizzata | 2 x HP22 |
| Weight per battery | 1 g |
Specifiche tecniche generali
Caratteristica | Valore |
|---|---|
| Peso lordo | 2.93 Kilogram |
| Peso netto | 2.93 Kilogram |
Caratteristica | Valore |
|---|---|
| Volume | 8.05 Liter |
| EAN/UPC | 5714279393927 |