
Kit controllo UK
087N6306
TS710-RET2001RF+RX1S
087N6306
Specifiche del prodotto
Caratteristica | Valore |
|---|---|
| 1 Primary battery SUM weight Kg | 0.001 |
| 1 Primary battery weight Kg | 0.001 |
| 2 Secondary battery SUM weight Kg | 0.044 |
| 2 Secondary battery weight Kg | 0.022 |
| Battery type or Name | Coin battery Manganese Lithium (CR1220)Alkaline AA (LR6/ZR6) |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | Yes |
| Descrizione | TS710-RET2001RF+RX1S |
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| Gruppo prodotti | Kit controllo UK |
| Material Description | TS710-RET2001RF+RX1S |
Caratteristica | Valore |
|---|---|
| Product line | 03 |
| Quantità batteria | 1 |
| Ricevitori | RX1-S |
| Secondary battery Number of batteries | 2 |
| Secondary battery Type or name | Alkaline AA |
| Secondary battery Voltage | 1.5 V |
| Secondary battery Weight per battery | 23 g |
| Tipo di prodotto | Altre confezioni |
| Tipo di regolazione del tempo | TS710 |
| Tipo di termostato ambiente | RET2001RF |
| Weight per battery | 1 g |
Specifiche tecniche generali
Caratteristica | Valore |
|---|---|
| Peso lordo | 0.966 Kilogram |
| Peso netto | 0.575 Kilogram |
Caratteristica | Valore |
|---|---|
| Volume | 7.185 Liter |
| EAN/UPC | 5714279393804 |