
HMV rendszer, TC-DL, 147 kW, HMV szabályozó megnevezése: ECL 310, 350 L
004X1619
TC-DL 0350 ECL XB
004X1619
Termék műszaki adatai
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| 2. csomag, magasság [mm] | 1950 mm |
| 2. csomag, mélység [mm] | 800 mm |
| 2. csomag, szélesség [mm] | 1200 mm |
| A tartály anyaga | 1.4571 |
| Alkalmazás típusa | DHW storage & charging |
| Áram [A] [Max] | 4.0 A |
| CE tanúsítvány | Yes |
| Cirkulációs csatlakozó mérete | G1 1/2" |
| Cirkulációs csatlakozó típus | külső menet |
| Cirkulációs vezeték mérete | DN32 |
| Csomag magassága [mm] | 2095 mm |
| Csomag mélysége [mm] | 750 mm |
| Csomag szélessége [mm] | 750 mm |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elemek tartalma | No |
| EU RoHS megfelelőség | Out of scope |
| Felépítés | álló |
| Fűtés, csatlakozás típusa | Hegesztett |
| Fűtés, csatlakozási méret | 48,3 mm |
| Fűtés, csőméret | DN40 |
| Gyártó megnevezése | Danfoss |
| Hálózati hideg víz statikus nyomása [bar] [Min] | 1.0 bar |
| HEX HMV forraszanyag | Brazed copper |
| HEX HMV ötvözet | 1.4404 |
| HMV cirkuláció | Igen |
| HMV csatlakozás típusa | külső menet |
| HMV csatlakozási méret | G1 3/4" |
| HMV csőméret | DN40/DN50 |
| HMV hőcserélő típus | XB59M-1-60 |
| HMV szabályozás típusa | Elektronikus |
| HMV szabályozó megnevezése | ECL 310 |
| HMV szivattyú márkája | Wilo |
| HMV szivattyú típusa | STRATOS PARA Z |
| Hőszigetelő anyag | EPS laminált polár anyaggal |
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kategória neve | Legionella-fertőzés elleni rendszerek |
| Keringetett vízmennyiség [m3/h] [Max] | 3.15 m³/h |
| Kína RoHS-megfelelőség | Out of scope |
| Magasság, burkolat nélkül [mm] | 2045 mm |
| Material Description | TC-DL 0350 ECL XB |
| Megengedett hőmérséklet [˚C] [Min] | 2 °C |
| Megnevezés | TC-DL 0350 ECL XB |
| Meleg víz tartály térfogata [l] | 350 L |
| Mélység, burkolat nélkül [mm] | 725 mm |
| Névleges primer nyomás [bar] | 25 bar |
| Névleges szekunder nyomás [bar] | 10 bar |
| Nyomáskülönbség, primer [bar] [Max] | 12 bar |
| P cirkuláció [bar] [Max] | -0.20 bar |
| PED kategória | § 4.3 |
| Primer csatlakozás iránya | Függőleges |
| Primer oldali nyomás [bar] [Max] | 25 bar |
| Primer oldali nyomáskülönbség, hőmennyiségmérő nélkül [bar] [Min] | 0.20 bar |
| Primer vízmennyiség [m3/h] [Max] | 4.44 m³/h |
| Product line | 32 |
| REACH-jelöltlistán szereplő anyagok | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Szekunder oldali nyomás [bar] [Max] | 10 bar |
| Szekunder oldali nyomáskülönbség [bar] [Max] | 0.64 bar |
| Szekunder vízmennyiség [m3/h] [Max] | 7.50 m³/h |
| Szélesség, burkolat nélkül [mm] | 1950 mm |
| Tanúsítvány | DVGWCE |
| Tápfeszültség [V] AC | 230 V |
| Távfűtés csatlakozás mérete | 48,3 mm |
| Távfűtés csatlakozás típusa | Hegesztett |
| Távfűtés csőméret | DN40 |
| Teljesítmény [kW] | 147.0 kW |
| Termékcsoport | HMV rendszer |
| Terméktípus | TC-DL |
| Tervezett fűtési előremenő hőmérséklet [°C] | 90 °C |
| UL minősítés | No |
Általános jellemzők
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Bruttó tömeg | 230 Kilogramm |
| Nettó súly | 230 Kilogramm |
| Folyadékmennyiség | 1141.857 Liter |
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162745106 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |