
Modular Metering Unit
267B0004
Heating/cooling set with ASV-PV include supply and return line, space for metering, prepared to be mounted in recess box
Ez a termék már nem kapható.
A termék már nem vásárolható meg, de a továbbiakban is megtalálhatja a vonatkozó információkat, beleértve a szervizkézikönyveket, rajzokat stb.
267B0004
Termék műszaki adatai
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| A szeleptest anyaga | Sárgaréz |
| A WEEE hatálya alá tartozik | No |
| Alkalmazás típusa | Metering unit |
| CE tanúsítvány | No |
| Csatlakozástípusok | Belső menet |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elemek tartalma | No |
| EU RoHS megfelelőség | Yes with exemptions |
| EU RoHS mentességi záradék | 6(c) |
| Gyári beállítás [kPa] | 30 KPa |
| Közeghőmérséklet [°C] [Max] | 120 °C |
| Közeghőmérséklet [°C] [Min] | 0 °C |
| Material Description | Heating set PV60 DN25 130 MMU |
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Megbeszélés | Prepared for energy meter |
| Megnevezés | Heating/cooling set with ASV-PV include supply and return line, space for metering, prepared to be mounted in recess box |
| Névleges primer nyomás [bar] | 10 bar |
| Nyomáskülönbség a szelepen [kPa] [Max] | 250 KPa |
| Nyomáskülönbség a szelepen [kPa] [Min] | 60 KPa |
| Nyomáskülönbség beállítás [kPa] [Min] | 20 KPa |
| Nyomásosztály | PN 16 |
| Product line | 67 |
| REACH-jelöltlistán szereplő anyagok | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Szelepméret | DN 25 |
| Termékcsoport | Metering unit |
| Terméktípus | Modular Metering Unit |
| Tervezett fűtési előremenő hőmérséklet [°C] | 95 °C |
Általános jellemzők
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Bruttó tömeg | 4 Kilogramm |
| Nettó súly | 3.5 Kilogramm |
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Folyadékmennyiség | 16.875 Liter |
| EAN/UPC | 5702424626914 |