
Modular Metering Unit
267B0002
Mixing set for modular metering unit, prepared to be mounted in recess box
Ez a termék már nem kapható.
A termék már nem vásárolható meg, de a továbbiakban is megtalálhatja a vonatkozó információkat, beleértve a szervizkézikönyveket, rajzokat stb.
267B0002
Termék műszaki adatai
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| A szeleptest anyaga | DZR sárgaréz + vízkőlerakódás elleni kezelés |
| A WEEE hatálya alá tartozik | No |
| Alkalmazás típusa | Metering unit |
| CE tanúsítvány | No |
| Csatlakozástípusok | Belső menet |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elemek tartalma | No |
| EU RoHS megfelelőség | Yes with exemptions |
| EU RoHS mentességi záradék | 6(c) |
| Gyári beállítás [°C] | 50 °C |
| Hőmérséklet-beállítási tartomány [°C] [Max] | 70 °C |
| Hőmérséklet-beállítási tartomány [°C] [Min] | 10 °C |
| Integrált visszacsapó szelep | Igen |
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Közeghőmérséklet [°C] [Max] | 90 °C |
| Kvs érték visszacsapó szeleppel [m3/h] | 2.10 m³/h |
| Material Description | Mixing set TVM20 MMU |
| Megnevezés | Mixing set for modular metering unit, prepared to be mounted in recess box |
| Névleges primer nyomás [bar] | 10 bar |
| Nyomásosztály | PN 10 |
| Product line | 67 |
| REACH-jelöltlistán szereplő anyagok | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Szelepméret | DN 20 |
| Termékcsoport | Metering unit |
| Terméktípus | Modular Metering Unit |
| Tervezett fűtési előremenő hőmérséklet [°C] | 90 °C |
Általános jellemzők
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Bruttó tömeg | 2.4 Kilogramm |
| Nettó súly | 1.4 Kilogramm |
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Folyadékmennyiség | 3.909 Liter |
| EAN/UPC | 5702424626891 |