
Modular Metering Unit
267B0001
Circulation set for modular metering unit, prepared to be mounted in recess box
Ez a termék már nem kapható.
A termék már nem vásárolható meg, de a továbbiakban is megtalálhatja a vonatkozó információkat, beleértve a szervizkézikönyveket, rajzokat stb.
267B0001
Termék műszaki adatai
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| A WEEE hatálya alá tartozik | No |
| Alkalmazás típusa | Metering unit |
| CE tanúsítvány | No |
| Csatlakozástípusok | Belső menet |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elemek tartalma | No |
| EU RoHS megfelelőség | Yes with exemptions |
| EU RoHS mentességi záradék | 6(c) |
| Fertőtlenítő funkció | Nem |
| Gyári beállítás [°C] | 50 °C |
| Hőmérséklet-beállítási tartomány [°C] [Max] | 60 °C |
| Hőmérséklet-beállítási tartomány [°C] [Min] | 35 °C |
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Integrált visszacsapó szelep | Igen |
| Közeghőmérséklet [°C] [Max] | 100 °C |
| Material Description | Circulation set MTCV15 MMU |
| Megnevezés | Circulation set for modular metering unit, prepared to be mounted in recess box |
| Névleges primer nyomás [bar] | 10 bar |
| Nyomáskülönbség a szelepen [kPa] [Max] | 100 KPa |
| Product line | 67 |
| REACH-jelöltlistán szereplő anyagok | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Térfogatáram max dp=10 kpa [m3/h] esetén | 1.5 m³/h |
| Termékcsoport | Metering unit |
| Terméktípus | Modular Metering Unit |
Általános jellemzők
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Bruttó tömeg | 2.5 Kilogramm |
| Nettó súly | 1.5 Kilogramm |
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Folyadékmennyiség | 6.029 Liter |
| EAN/UPC | 5702424626884 |