
Termix One-B, Típus 3, HMV szabályozó megnevezése: AVTB
004U3051
Terméktípus: Termix One-B, Típus 3, 16 bar, 100 °C, AVTB
004U3051
Termék műszaki adatai
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| A WEEE hatálya alá tartozik | No |
| Alkalmazás típusa | Instantaneous DHW |
| Burkolat anyaga | Szürkére lakkozott acéllemez |
| Burkolat opció | Tartalmaz |
| CE tanúsítvány | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elemek tartalma | No |
| EU RoHS megfelelőség | Yes with exemptions |
| EU RoHS mentességi záradék | 6(c) |
| Hálózati hideg víz statikus nyomása [bar] [Min] | 0.5 bar |
| HEX HMV forraszanyag | Brazed copper |
| HMV cirkuláció | Nélkül |
| HMV csatlakozás típusa | G küls. menet |
| HMV csatlakozási méret | 3/4" |
| HMV csőméret | Ø18 |
| HMV hőcserélő típus | T22-2 26/26 G3/4" VP |
| HMV szabályozás típusa | Termosztatikus |
| HMV szabályozó megnevezése | AVTB |
| HMV szabályozó szelep kvs érték [m3/h] | 3.40 m³/h |
| Hőközpont mérete típusa | Típus 3 |
| Kína RoHS-megfelelőség | Out of scope |
| Magasság, burkolat nélkül [mm] | 468 mm |
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Magasság, burkolattal együtt [mm] | 470 mm |
| Material Description | TERMIX ONE TYPE3 M.SV |
| Megnevezés | Termix One, Típus 3 Burkolattal és biztonsági szeleppel (10,0 bar) |
| Mélység, burkolat nélkül [mm] | 155 mm |
| Mélység, burkolattal együtt [mm] | 165 mm |
| Névleges primer nyomás [bar] | 16 bar |
| Primer csatlakozás iránya | Alsó |
| Product line | 33 |
| REACH-jelöltlistán szereplő anyagok | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIP dosszié szám | fc68d47c-f1b1-45d5-bee8-918e8463cb03 |
| SCIP dosszié terméknév | TERMIX ONE TYPE3 M.SV |
| Szélesség, burkolat nélkül [mm] | 312 mm |
| Szélesség, burkolattal együtt [mm] | 315 mm |
| Tanúsítvány | CE |
| Távfűtés csatlakozás mérete | 3/4" |
| Távfűtés csatlakozás típusa | G küls. menet |
| Távfűtés csőméret | Ø18 |
| Termékcsoport | Kis lakás-hőközpontok |
| Terméktípus | Termix One-B |
| Tervezett fűtési előremenő hőmérséklet [°C] | 100 °C |
| UL minősítés | No |
Általános jellemzők
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Bruttó tömeg | 12 Kilogramm |
| Nettó súly | 11 Kilogramm |
| Folyadékmennyiség | 22.632 Liter |
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| EAN/UPC | 5706560439063 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |