
Termix BV T, Típus 8 T-CP, HMV szabályozó megnevezése: AVTQ
IS99182328
Terméktípus: Termix BV T, Típus 8 T-CP, 16 bar, 110 °C, AVTQ
IS99182328
Termék műszaki adatai
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| A WEEE hatálya alá tartozik | No |
| Alkalmazás típusa | Instantaneous DHW |
| Burkolat anyaga | Fehérre lakkozott acéllemez |
| Burkolat opció | Extra |
| CE tanúsítvány | Yes |
| Cirkulációs csatlakozó mérete | 3/4" |
| Cirkulációs csatlakozó típus | G belső Menet |
| Cirkulációs vezeték mérete | Ø18 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elemek tartalma | No |
| EU RoHS megfelelőség | Yes with exemptions |
| EU RoHS mentességi záradék | 6(c) |
| Hálózati hideg víz statikus nyomása [bar] [Min] | 1.0 bar |
| HEX HMV forraszanyag | Brazed copper |
| HMV cirkuláció | Tartalmaz |
| HMV csatlakozás típusa | G belső Menet |
| HMV csatlakozási méret | 1" |
| HMV csőméret | Ø28 |
| HMV hőcserélő típus | T137H-1 60 G1"*20 H |
| HMV szabályozás típusa | Termosztatikus |
| HMV szabályozó megnevezése | AVTQ |
| HMV szabályozó szelep kvs érték [m3/h] | 3.20 m³/h |
| Hőközpont mérete típusa | Típus 8 T-CP |
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kína RoHS-megfelelőség | Out of scope |
| Magasság, burkolat nélkül [mm] | 1000 mm |
| Magasság, burkolattal együtt [mm] | 1000 mm |
| Material Description | Tengigrind BV- 8 T AVTQ-20 |
| Megnevezés | BV-unit Type 8 T AVTQ-20 Bagplade |
| Mélység, burkolat nélkül [mm] | 340 mm |
| Mélység, burkolattal együtt [mm] | 525 mm |
| Névleges primer nyomás [bar] | 16 bar |
| Primer csatlakozás iránya | Alsó |
| Product line | 33 |
| REACH-jelöltlistán szereplő anyagok | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIP dosszié szám | 0c8ba22b-151e-482b-8b64-67b0202bc877 |
| SCIP dosszié terméknév | Tengigrind BV- 8 T AVTQ-20 |
| Szélesség, burkolat nélkül [mm] | 800 mm |
| Szélesség, burkolattal együtt [mm] | 950 mm |
| Tanúsítvány | CE |
| Távfűtés csatlakozás mérete | 1" |
| Távfűtés csatlakozás típusa | G belső Menet |
| Távfűtés csőméret | Ø28 |
| Termékcsoport | Kis lakás-hőközpontok |
| Terméktípus | Termix BV T |
| Tervezett fűtési előremenő hőmérséklet [°C] | 110 °C |
| UL minősítés | No |
Általános jellemzők
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Bruttó tömeg | 50 Kilogramm |
| Nettó súly | 45 Kilogramm |
| Folyadékmennyiség | 0.156 Köbméter |
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| EAN/UPC | 5706560665714 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |