
Termix BV T, Típus 3 T-CP, HMV szabályozó megnevezése: AVTB
004B6207
Terméktípus: Termix BV T, Típus 3 T-CP, 16 bar, 110 °C, AVTB
004B6207
Termék műszaki adatai
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| A WEEE hatálya alá tartozik | No |
| Alkalmazás típusa | Instantaneous DHW |
| Burkolat anyaga | Fehérre lakkozott acéllemez |
| Burkolat opció | Extra |
| CE tanúsítvány | Yes |
| Cirkulációs csatlakozó mérete | 3/4" |
| Cirkulációs csatlakozó típus | G belső Menet |
| Cirkulációs vezeték mérete | Ø18 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elemek tartalma | No |
| EU RoHS megfelelőség | Yes with exemptions |
| EU RoHS mentességi záradék | 6(c) |
| Hálózati hideg víz statikus nyomása [bar] [Min] | 0.5 bar |
| HEX HMV forraszanyag | Brazed copper |
| HMV cirkuláció | Tartalmaz |
| HMV csatlakozás típusa | G belső Menet |
| HMV csatlakozási méret | 1" |
| HMV csőméret | Ø20 |
| HMV hőcserélő típus | T24-1 40 G3/4"*20 H |
| HMV szabályozás típusa | Termosztatikus |
| HMV szabályozó megnevezése | AVTB |
| HMV szabályozó szelep kvs érték [m3/h] | 3.40 m³/h |
| Hőközpont mérete típusa | Típus 3 T-CP |
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kína RoHS-megfelelőség | Out of scope |
| Magasság, burkolat nélkül [mm] | 660 mm |
| Magasság, burkolattal együtt [mm] | 800 mm |
| Material Description | BV-unit type 3 T-CP |
| Megnevezés | Termix BV, típus 3, T-CP |
| Mélység, burkolat nélkül [mm] | 240 mm |
| Mélység, burkolattal együtt [mm] | 360 mm |
| Névleges primer nyomás [bar] | 16 bar |
| Primer csatlakozás iránya | Alsó |
| Product line | 33 |
| REACH-jelöltlistán szereplő anyagok | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIP dosszié szám | fd2fcee9-ccec-429d-80e5-bcbfc02a20da |
| SCIP dosszié terméknév | BV-unit type 3 T-CP |
| Szélesség, burkolat nélkül [mm] | 510 mm |
| Szélesség, burkolattal együtt [mm] | 540 mm |
| Tanúsítvány | CE |
| Távfűtés csatlakozás mérete | 1" |
| Távfűtés csatlakozás típusa | G belső Menet |
| Távfűtés csőméret | Ø20 |
| Termékcsoport | Kis lakás-hőközpontok |
| Terméktípus | Termix BV T |
| Tervezett fűtési előremenő hőmérséklet [°C] | 110 °C |
| UL minősítés | No |
Általános jellemzők
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Bruttó tömeg | 27 Kilogramm |
| Nettó súly | 25 Kilogramm |
| Folyadékmennyiség | 97.538 Liter |
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| EAN/UPC | 5706560673009 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |