
HMV rendszer, TD-CIR, 33 kW
004X1786
TD-CIR 33KW 2WV-ECL INS-COVER WI
004X1786
Termék műszaki adatai
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Alkalmazás típusa | Instantaneous DHW |
| Áram [A] [Max] | 4.0 A |
| Burkolat anyaga | EPP |
| Burkolat opció | Igen |
| CE tanúsítvány | Yes |
| Cirkulációs csatlakozó mérete | G1 1/4" |
| Cirkulációs csatlakozó típus | belső menet |
| Cirkulációs vezeték mérete | DN32 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elemek tartalma | No |
| EU RoHS megfelelőség | Out of scope |
| Fűtés, csatlakozás típusa | belső menet |
| Fűtés, csatlakozási méret | Rp1 1/4" |
| Fűtés, csőméret | DN32 |
| Fűtési szivattyú márkája | Grundfos |
| Fűtési szivattyú típusa | UPM GEO |
| Hálózati hideg víz statikus nyomása [bar] [Min] | 1.0 bar |
| HEX HMV forraszanyag | Brazed copper |
| HEX HMV ötvözet | 1.4404 |
| HMV cirkuláció | Igen |
| HMV cirkulációs szivattyú márkája | WILO |
| HMV cirkulációs szivattyú típusa | Stratos Para Z 25/1-12 |
| HMV csatlakozás típusa | belső menet |
| HMV csatlakozási méret | G1 1/4" |
| HMV csőméret | DN32 |
| HMV hőcserélő típus | XB59M-1 40 |
| HMV szabályozás típusa | Elektronikus |
| HMV szabályozó megnevezése | ECL 310 |
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Hőközpont verzió | TD-CIR, 33kW, pump, ECL |
| Kábel szigetelő anyag | EPP Foam |
| Keringetett vízmennyiség [m3/h] [Max] | 5.70 m³/h |
| Kína RoHS-megfelelőség | Out of scope |
| Magasság, burkolat nélkül [mm] | 1830 mm |
| Material Description | TD-CIR 33KW 2WV-ECL INS-COVER WI |
| Megengedett hőmérséklet [˚C] [Min] | 2 °C |
| Megnevezés | TD-CIR 33KW 2WV-ECL INS-COVER WI |
| Mélység, burkolat nélkül [mm] | 495 mm |
| Névleges primer nyomás [bar] | 10 bar |
| Névleges szekunder nyomás [bar] | 10 bar |
| P cirkuláció [bar] [Max] | 0.72 bar |
| PED kategória | § 4.3 |
| Primer csatlakozás iránya | Függőleges |
| Primer oldali nyomás [bar] [Max] | 10 bar |
| Primer vízmennyiség [m3/h] [Max] | 1.90 m³/h |
| Product line | 32 |
| REACH-jelöltlistán szereplő anyagok | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Szekunder oldali nyomás [bar] [Max] | 10 bar |
| Szekunder vízmennyiség [m3/h] [Max] | 5.70 m³/h |
| Szélesség, burkolat nélkül [mm] | 875 mm |
| Tanúsítvány | CE |
| Tápfeszültség [V] AC | 230 V |
| Teljesítmény [kW] | 33.0 kW |
| Termékcsoport | HMV rendszer |
| Terméktípus | TD-CIR |
| Tervezett fűtési előremenő hőmérséklet [°C] | 90 °C |
| UL minősítés | No |
Általános jellemzők
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Bruttó tömeg | 150 Kilogramm |
| Nettó súly | 130 Kilogramm |
| Folyadékmennyiség | 751.879 Liter |
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162744215 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |