
Akva Lux II, Típus 2, HMV szabályozó megnevezése: PTC2+P
004U8244
Terméktípus: Akva Lux II, Típus 2, 16 bar, 110 °C, PTC2+P
004U8244
Termék műszaki adatai
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| A WEEE hatálya alá tartozik | No |
| Alkalmazás típusa | Instantaneous DHW |
| Burkolat anyaga | Polypropylene |
| Burkolat opció | White-lacquered steel sheet |
| Csatlakozási irány | Alsó |
| Csomag magassága [mm] | 370 mm |
| Csomag mélysége [mm] | 570 mm |
| Csomag szélessége [mm] | 570 mm |
| DG Indicator Profile | Contains Gas |
| Elemek tartalma | No |
| EU RoHS megfelelőség | Yes with exemptions |
| EU RoHS mentességi záradék | 6(c) |
| Hálózati hideg víz statikus nyomása [bar] [Min] | 2.0 bar |
| HEX HMV forraszanyag | Brazed copper |
| HMV cirkuláció | Választható |
| HMV csatlakozás típusa | külső menet |
| HMV csatlakozási méret | 3/4" |
| HMV csőméret | Ø18 |
| HMV hőcserélő típus | XB06H-1 40 |
| HMV szabályozás típusa | Vízátfolyás/termosztatikus |
| HMV szabályozó megnevezése | PTC2+P |
| HMV szabályozó szelep kvs érték [m3/h] | 3.00 |
| Hőcserélő próbanyomás [bar] | 38 bar |
| Hőközpont mérete típusa | Típus 2 |
| Hőszigetelő anyag | Polypropylene |
| Kína RoHS-megfelelőség | Out of scope |
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Lakások száma [Max] | 4 |
| Lakások száma [Min] | 1 |
| Magasság, burkolat nélkül [mm] | 463 mm |
| Magasság, burkolattal együtt [mm] | 463 mm |
| Material Description | Akva Lux II Vandvarmer H40 ISOL. |
| Material Description (Short Te | Akva Lux II, Type 2 |
| Megnevezés | Akva Lux II típus 2 (XB 06H-1-40), burkolat nélkül |
| Mélység, burkolat nélkül [mm] | 190 mm |
| Mélység, burkolattal együtt [mm] | 210 mm |
| Névleges primer nyomás [bar] | 16 bar |
| Névleges szekunder nyomás [bar] | 10 bar |
| Nyomáskülönbség szabályozó | Integrated in control valve |
| Primer csatlakozás iránya | Alsó |
| Product line | 33 |
| REACH-jelöltlistán szereplő anyagok | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Szélesség, burkolat nélkül [mm] | 306 mm |
| Szélesség, burkolattal együtt [mm] | 310 mm |
| Távfűtés csatlakozás mérete | 3/4" |
| Távfűtés csatlakozás típusa | külső menet |
| Távfűtés csőméret | Ø18 |
| Teljesítmény [kW] | 64.0 kW |
| Termékcsoport | Kis lakás-hőközpontok |
| Terméktípus | Akva Lux II |
| Tervezett fűtési előremenő hőmérséklet [°C] | 110 °C |
| UL minősítés | No |
Általános jellemzők
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Bruttó tömeg | 9.5 Kilogramm |
| Nettó súly | 9 Kilogramm |
| Folyadékmennyiség | 35.784 Liter |
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162526828 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |