
VX Solo II H2 (A260), Típus 1
004U8288
Típus: VX Solo II H2 (A260), Típus 1, 16 bar, 110 °C
004U8288
Termék műszaki adatai
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| A fűtés állítómű | AMV 13 |
| A WEEE hatálya alá tartozik | No |
| Alkalmazás típusa | Indirect Heating |
| Burkolat anyaga | Fehérre lakkozott acéllemez |
| Burkolat opció | Tartalmaz |
| Csatlakozási irány | Felső és alsó |
| Csomag magassága [mm] | 420 mm |
| Csomag mélysége [mm] | 620 mm |
| Csomag szélessége [mm] | 840 mm |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elemek tartalma | No |
| Észrevételek | Indir. HE, ECL210/260, 2 x safety function and pipe insul. |
| EU RoHS megfelelőség | Yes with exemptions |
| EU RoHS mentességi záradék | 6(c) |
| Fűtés, csatlakozás típusa | belső menet |
| Fűtés, csatlakozási méret | 3/4" |
| Fűtés, csőméret | Ø18 |
| Fűtés, szabályozás típusa | Elektronikus |
| Fűtési hőcserélő típusa | XB06H-1 26 |
| Fűtési szabályozó megnevezése | ECL 210 / A260 |
| Fűtési szivattyú márkája | Grundfos |
| Fűtési szivattyú típusa | UPM3 Auto 15-70 130 |
| Fűtési teljesítmény [kW] | 20 kW |
| Heating Control valve | AHQM 15 |
| Heating control valve kvs value [m³/h] | 1.60 m³/h |
| HEX fűtési forraszanyag | Brazed copper |
| Hőcserélő próbanyomás [bar] | 38 bar |
| Hőközpont mérete típusa | Típus 1 |
| Hőszigetelő anyag | EPDM |
| Keverő kör - szabályozó | VMV 15 / AMV 150 |
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kína RoHS-megfelelőség | Out of scope |
| Lakások száma [Max] | 1 |
| Lakások száma [Min] | 1 |
| Magasság, burkolat nélkül [mm] | 860 mm |
| Magasság, burkolattal együtt [mm] | 860 mm |
| Material Description | VX-SOLO II H2 ECL210/A260 TYPE 1 STW |
| Material Description (Short Te | VX Solo II H2, TYPE 1, STW |
| Megnevezés | VX Solo II H2 Típus 1, ECL210, Biztonsági termosztáttal FH, hőszigeteléssel |
| Mélység, burkolat nélkül [mm] | 365 mm |
| Mélység, burkolattal együtt [mm] | 380 mm |
| Névleges primer nyomás [bar] | 16 bar |
| Névleges szekunder nyomás [bar] | 6 bar |
| Nyomáskülönbség szabályozó | Integrated in control valve |
| Padlófűtés fűtőkör - szivattyúmárka | Grundfos |
| Padlófűtés fűtőkör - szivattyútípus | UPM3 Auto 15-70 130 |
| Primer csatlakozás iránya | Top and bottom |
| Product line | 33 |
| REACH-jelöltlistán szereplő anyagok | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Szélesség, burkolat nélkül [mm] | 530 mm |
| Szélesség, burkolattal együtt [mm] | 550 mm |
| Tápfeszültség [V] AC | 230 V |
| Távfűtés csatlakozás mérete | 3/4" |
| Távfűtés csatlakozás típusa | külső menet |
| Távfűtés csőméret | Ø18 |
| Teljesítmény [kW] | 20.0 kW |
| Termékcsoport | Kis lakás-hőközpontok |
| Terméktípus | VX Solo II H2 (A260) |
| Tervezett fűtési előremenő hőmérséklet [°C] | 110 °C |
| További információk | 2x biztonsági funkcióBurkolatCsőszigetelés |
| UL minősítés | No |
Általános jellemzők
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Bruttó tömeg | 45 Kilogramm |
| Nettó súly | 43 Kilogramm |
| Folyadékmennyiség | 219.555 Liter |
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162510469 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |