
Típus 2, Fűtési szabályozó megnevezése: ECL 310
004U8502
Típus 2, 16 bar, 110 °C, ECL 310
004U8502
Termék műszaki adatai
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| A fűtés állítómű | AMV 10 |
| A WEEE hatálya alá tartozik | No |
| Alkalmazás típusa | Indirect Heating |
| Burkolat anyaga | Fehérre lakkozott acéllemez |
| Burkolat opció | Tartalmaz |
| Csatlakozási irány | Felső és alsó |
| Csomag magassága [mm] | 420 mm |
| Csomag mélysége [mm] | 620 mm |
| Csomag szélessége [mm] | 840 mm |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elemek tartalma | No |
| Észrevételek | Indir. HE, without pump |
| EU RoHS megfelelőség | Yes with exemptions |
| EU RoHS mentességi záradék | 6(c) |
| Fűtés, csatlakozás típusa | belső menet |
| Fűtés, csatlakozási méret | 3/4" |
| Fűtés, csőméret | Ø18 |
| Fűtés, szabályozás típusa | Elektronikus |
| Fűtési hőcserélő típusa | XB06H-1 40 |
| Fűtési szabályozó megnevezése | ECL 310 |
| Fűtési teljesítmény [kW] | 30 kW |
| Heating Control valve | AVQM 15 |
| Heating control valve kvs value [m³/h] | 4.00 m³/h |
| HEX fűtési forraszanyag | Brazed copper |
| Hőcserélő próbanyomás [bar] | 38 bar |
| Hőközpont mérete típusa | Típus 2 |
| Hőszigetelő anyag | EPDM |
| Kína RoHS-megfelelőség | Out of scope |
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Lakások száma [Max] | 1 |
| Lakások száma [Min] | 1 |
| Magasság, burkolat nélkül [mm] | 760 mm |
| Magasság, burkolattal együtt [mm] | 760 mm |
| Material Description | VX Solo H OP ECL310 TYP2 KR |
| Material Description (Short Te | VX Solo H OP, Type 2, ECL310, w/o App key |
| Megnevezés | VX-Solo H OP ECL310 Típus 2, Burkolattal |
| Mélység, burkolat nélkül [mm] | 250 mm |
| Mélység, burkolattal együtt [mm] | 380 mm |
| Névleges primer nyomás [bar] | 16 bar |
| Névleges szekunder nyomás [bar] | 6 bar |
| Nyomáskülönbség szabályozó | Integrated in control valve |
| Primer csatlakozás iránya | Top and bottom |
| Product line | 33 |
| REACH-jelöltlistán szereplő anyagok | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Szélesség, burkolat nélkül [mm] | 525 mm |
| Szélesség, burkolattal együtt [mm] | 550 mm |
| Tápfeszültség [V] AC | 230 V |
| Távfűtés csatlakozás mérete | 3/4" |
| Távfűtés csatlakozás típusa | külső menet |
| Távfűtés csőméret | Ø18 |
| Teljesítmény [kW] | 30.0 kW |
| Termékcsoport | Kis lakás-hőközpontok |
| Terméktípus | VX Solo H OP, without key |
| Tervezett fűtési előremenő hőmérséklet [°C] | 110 °C |
| További információk | BurkolatCsőszigetelésBiztonsági szelep |
| UL minősítés | No |
Általános jellemzők
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Bruttó tömeg | 40 Kilogramm |
| Nettó súly | 38 Kilogramm |
| Folyadékmennyiség | 219.555 Liter |
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162510889 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |