
Unistat 1016A LT, Típus 2, Fűtési szabályozó megnevezése: ECL 310
146B5871
Terméktípus: Unistat 1016A LT, Típus 2, 16 bar, 100 °C, ECL 310
146B5871
Termék műszaki adatai
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| A fűtés állítómű | AMV 10 |
| A WEEE hatálya alá tartozik | No |
| Alkalmazás típusa | Indirect Heating |
| Burkolat anyaga | Fehérre lakkozott acéllemez |
| Csatlakozási irány | Alsó |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elemek tartalma | No |
| EU RoHS megfelelőség | Yes with exemptions |
| EU RoHS mentességi záradék | 6(c) |
| Fűtés, csatlakozás típusa | belső menet |
| Fűtés, csatlakozási méret | 3/4" |
| Fűtés, csőméret | Ø18 |
| Fűtés, szabályozás típusa | Elektronikus |
| Fűtési hőcserélő típusa | XB06H-1 36 |
| Fűtési szabályozó megnevezése | ECL 310 |
| Heating Control valve | AVQM 15 |
| Heating control valve kvs value [m³/h] | 2.50 m³/h |
| HEX fűtési forraszanyag | Brazed copper |
| Hőközpont mérete típusa | Típus 2 |
| Kína RoHS-megfelelőség | Out of scope |
| Magasság, burkolat nélkül [mm] | 870 mm |
| Magasság, burkolattal együtt [mm] | 870 mm |
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Material Description | 1016A 30kW LT ECL310 12bar Sono 1,5 |
| Material Description (Short Te | Unistat 1016A, 30kW LT |
| Megnevezés | Unistat 1016A, 30kW LT, ECL310, 12bar, with heat meter |
| Mélység, burkolat nélkül [mm] | 337 mm |
| Mélység, burkolattal együtt [mm] | 337 mm |
| Névleges primer nyomás [bar] | 16 bar |
| Névleges szekunder nyomás [bar] | 6 bar |
| Nyomáskülönbség szabályozó | Integrated in control valve |
| Primer csatlakozás iránya | Alsó |
| Product line | 33 |
| REACH-jelöltlistán szereplő anyagok | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Szélesség, burkolat nélkül [mm] | 490 mm |
| Szélesség, burkolattal együtt [mm] | 490 mm |
| Tápfeszültség [V] AC | 230 V |
| Távfűtés csatlakozás mérete | 3/4" |
| Távfűtés csatlakozás típusa | külső menet |
| Távfűtés csőméret | DN 15 |
| Teljesítmény [kW] | 30.0 kW |
| Termékcsoport | Kis lakás-hőközpontok |
| Terméktípus | Unistat 1016A LT |
| Tervezett fűtési előremenő hőmérséklet [°C] | 100 °C |
| UL minősítés | No |
Általános jellemzők
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Bruttó tömeg | 60 Kilogramm |
| Nettó súly | 40 Kilogramm |
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162739655 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |