
Termix VX, Típus 4, Fűtési szabályozó megnevezése: AVTB
IS995004
Terméktípus: Termix VX, Típus 4, 10 bar, 110 °C, AVTB
IS995004
Termék műszaki adatai
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| A fűtés állítómű | AVTB |
| A WEEE hatálya alá tartozik | No |
| Alkalmazás típusa | Indirect Heating |
| Burkolat anyaga | Fehérre lakkozott acéllemez |
| Burkolat opció | Extra |
| CE tanúsítvány | Yes |
| Csatlakozási irány | Alsó |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elemek tartalma | No |
| EU RoHS megfelelőség | Yes with exemptions |
| EU RoHS mentességi záradék | 6(c) |
| Fűtés, csatlakozás típusa | G belső Menet |
| Fűtés, csatlakozási méret | 3/4" |
| Fűtés, csőméret | Ø18 |
| Fűtés, szabályozás típusa | Termosztatikus |
| Fűtési hőcserélő típusa | T24-1 40 G3/4"*20 H |
| Fűtési szabályozó megnevezése | AVTB |
| Heating Control valve | AVTB |
| HEX fűtési forraszanyag | Brazed copper |
| Hőközpont mérete típusa | Típus 4 |
| Kína RoHS-megfelelőség | Out of scope |
| Magasság, burkolat nélkül [mm] | 750 mm |
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Magasság, burkolattal együtt [mm] | 800 mm |
| Material Description | TENGIGRIND VX-4 T24 P4 40 |
| Megnevezés | VX-4 T24 Island P4 40 AVTB 15 - 30-100°C |
| Mélység, burkolat nélkül [mm] | 370 mm |
| Mélység, burkolattal együtt [mm] | 430 mm |
| Névleges primer nyomás [bar] | 10 bar |
| Primer csatlakozás iránya | Alsó |
| Product line | 33 |
| REACH-jelöltlistán szereplő anyagok | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIP dosszié szám | 87ef6a0f-ae36-4cc4-a657-177ad51a3933 |
| SCIP dosszié terméknév | TENGIGRIND VX-4 T24 P4 40 |
| Szélesség, burkolat nélkül [mm] | 505 mm |
| Szélesség, burkolattal együtt [mm] | 540 mm |
| Tanúsítvány | CE |
| Tápfeszültség [V] | 230.0 V |
| Távfűtés csatlakozás mérete | 3/4" |
| Távfűtés csatlakozás típusa | G belső Menet |
| Távfűtés csőméret | Ø18 |
| Termékcsoport | Kis lakás-hőközpontok |
| Terméktípus | Termix VX |
| Tervezett fűtési előremenő hőmérséklet [°C] | 110 °C |
| UL minősítés | No |
Általános jellemzők
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Bruttó tömeg | 30 Kilogramm |
| Nettó súly | 29 Kilogramm |
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| EAN/UPC | 5706560309212 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |