
Termix VX Snowmelting, Típus 1, Fűtési szabályozó megnevezése: AVTB
IS99501080
Terméktípus: Termix VX Snowmelting, Típus 1, 10 bar, 110 °C, AVTB
IS99501080
Termék műszaki adatai
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| A fűtés állítómű | AVTB |
| A WEEE hatálya alá tartozik | No |
| Alkalmazás típusa | Indirect Heating |
| Burkolat opció | Nélkül |
| CE tanúsítvány | Yes |
| Csatlakozási irány | Alsó |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elemek tartalma | No |
| EU RoHS megfelelőség | Yes with exemptions |
| EU RoHS mentességi záradék | 6(c) |
| Fűtés, csatlakozás típusa | G belső Menet |
| Fűtés, csatlakozási méret | 1" |
| Fűtés, csőméret | Ø28 |
| Fűtés, szabályozás típusa | Termosztatikus |
| Fűtési hőcserélő típusa | T137H-1 70 G1"*20 H |
| Fűtési szabályozó megnevezése | AVTB |
| Heating Control valve | AVTB |
| HEX fűtési forraszanyag | Brazed copper |
| Hőközpont mérete típusa | Típus 1 |
| Kína RoHS-megfelelőség | Out of scope |
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Magasság, burkolat nélkül [mm] | 876 mm |
| Material Description | TENGIGR SNJÓBR AVTB 50KW |
| Megnevezés | VX CS28 Snow melting m/AVTB 50 |
| Mélység, burkolat nélkül [mm] | 310 mm |
| Névleges primer nyomás [bar] | 10 bar |
| Primer csatlakozás iránya | Alsó |
| Product line | 33 |
| REACH-jelöltlistán szereplő anyagok | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIP dosszié szám | d11e0649-0b91-48f9-bcf4-6438a17af985 |
| SCIP dosszié terméknév | TENGIGR SNJÓBR AVTB 50KW |
| Szélesség, burkolat nélkül [mm] | 645 mm |
| Tanúsítvány | CE |
| Távfűtés csatlakozás mérete | 1" |
| Távfűtés csatlakozás típusa | G küls. menet |
| Távfűtés csőméret | Ø28 |
| Termékcsoport | Kis lakás-hőközpontok |
| Terméktípus | Termix VX Snowmelting |
| Tervezett fűtési előremenő hőmérséklet [°C] | 110 °C |
| UL minősítés | No |
Általános jellemzők
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Bruttó tömeg | 30 Kilogramm |
| Nettó súly | 29 Kilogramm |
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| EAN/UPC | 5706561534460 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |