
Termix VX Snowmelting, Típus 1, Fűtési szabályozó megnevezése: AVTB
IS99501040
Terméktípus: Termix VX Snowmelting, Típus 1, 10 bar, 110 °C, AVTB
IS99501040
Termék műszaki adatai
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| A fűtés állítómű | AVTB |
| Alkalmazás típusa | Indirect Heating |
| Burkolat opció | Nélkül |
| CE tanúsítvány | Yes |
| Csatlakozási irány | Alsó |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elemek tartalma | No |
| EU RoHS megfelelőség | Yes with exemptions |
| EU RoHS mentességi záradék | 6(c) |
| Fűtés, csatlakozás típusa | G belső Menet |
| Fűtés, csatlakozási méret | 3/4" |
| Fűtés, csőméret | Ø18 |
| Fűtés, szabályozás típusa | Termosztatikus |
| Fűtési hőcserélő típusa | T24-1 24 G3/4"*20 H |
| Fűtési szabályozó megnevezése | AVTB |
| Heating Control valve | AVTB |
| HEX fűtési forraszanyag | Brazed copper |
| Hőközpont mérete típusa | Típus 1 |
| Kína RoHS-megfelelőség | Out of scope |
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Magasság, burkolat nélkül [mm] | 790 mm |
| Material Description | TENGIGR SNJÓBR AVTB 10 KW |
| Megnevezés | VX T24 Snow melting m/AVTB 10 |
| Mélység, burkolat nélkül [mm] | 400 mm |
| Névleges primer nyomás [bar] | 10 bar |
| Primer csatlakozás iránya | Alsó |
| Product line | 33 |
| REACH-jelöltlistán szereplő anyagok | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIP dosszié szám | 36fa06a7-0148-4bb0-99a3-deca480ed721 |
| SCIP dosszié terméknév | TENGIGR SNJÓBR AVTB 10 KW |
| Szélesség, burkolat nélkül [mm] | 565 mm |
| Távfűtés csatlakozás mérete | 3/4" |
| Távfűtés csatlakozás típusa | G belső Menet |
| Távfűtés csőméret | Ø18 |
| Termékcsoport | Kis lakás-hőközpontok |
| Terméktípus | Termix VX Snowmelting |
| Tervezett fűtési előremenő hőmérséklet [°C] | 110 °C |
| UL minősítés | No |
Általános jellemzők
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Bruttó tömeg | 0.01 Kilogramm |
| Nettó súly | 0.01 Kilogramm |
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |