
Lakás-hőközpontok, DSS1 MAXI, Fűtési szabályozó megnevezése: ECL 310
148L2286
DSS1 MAXI IT 050-050-0000-MD PN16,200°C
148L2286
Termék műszaki adatai
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Alkalmazás típusa | Indirect Heating |
| Csatlakozási irány | Left |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elemek tartalma | No |
| Fűtés, szabályozás típusa | Elektronikus |
| Fűtési szabályozó megnevezése | ECL 310 |
| Kategória neve | Indirekt fűtési hőközpontok |
| Kína RoHS-megfelelőség | Out of scope |
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Material Description | DSS1 MAXI IT 050-050-0000-MD PN16,200°C |
| Megnevezés | DSS1 MAXI IT 050-050-0000-MD PN16,200°C |
| Névleges primer nyomás [bar] | 12 bar |
| Primer csatlakozás iránya | Right |
| Product line | 32 |
| Termékcsoport | Lakás-hőközpontok |
| Terméktípus | DSS1 MAXI |
Általános jellemzők
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Bruttó tömeg | 240 Kilogramm |
| Nettó súly | 220 Kilogramm |
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Folyadékmennyiség | 3037.855 Liter |