
Lakás-hőközpontok, DSP1 SMALL, Fűtési szabályozó megnevezése: ECL 310
146B5826
DSP1 Small 25 kW HT I110 HE TWE FBH
146B5826
Termék műszaki adatai
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Alkalmazás típusa | Indirect Heating |
| Csatlakozási irány | Alsó |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elemek tartalma | No |
| Fűtés, szabályozás típusa | Elektronikus |
| Fűtési szabályozó megnevezése | ECL 310 |
| Gyártó megnevezése | Danfoss |
| Kína RoHS-megfelelőség | Out of scope |
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Material Description | DSP1 Small 25 kW HT I110 HE TWE FBH |
| Megnevezés | DSP1 Small 25 kW HT I110 HE TWE FBH |
| Névleges primer nyomás [bar] | 16 bar |
| Primer csatlakozás iránya | Top & Bottom |
| Product line | 32 |
| Termékcsoport | Lakás-hőközpontok |
| Terméktípus | DSP1 SMALL |
| UL minősítés | No |
Általános jellemzők
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Bruttó tömeg | 60 Kilogramm |
| Nettó súly | 40 Kilogramm |
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Folyadékmennyiség | 219.734 Liter |
| EAN/UPC | 5715162739754 |