
Lakás-hőközpontok, DSP1 SMALL, Fűtési szabályozó megnevezése: ECL 310
146B2975
DSP1 Small 25 kW HT I110
146B2975
Termék műszaki adatai
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| A fűtőkörök száma | 1 |
| Alkalmazás típusa | Indirect Heating |
| Burkolat anyaga | Fémlemez |
| Burkolat opció | Igen |
| CE tanúsítvány | Yes |
| Csatlakozási irány | Alsó |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elemek tartalma | No |
| Érzékelő típusa, hőmennyiségmérő | védőhüvely 6 mm |
| Fűtés, csatlakozás típusa | belső menet |
| Fűtés, csatlakozási méret | 3/4" |
| Fűtés, csőméret | DN20 |
| Fűtés, szabályozás típusa | Elektronikus |
| Fűtési hőcserélő típusa | XB06H-1-36 |
| Fűtési szabályozó megnevezése | ECL 310 |
| Gyártó megnevezése | Danfoss |
| HEX fűtési forraszanyag | Brazed copper |
| HEX fűtési ötvözet | 1.4404 |
| Hőközpont verzió | 25kW, HT |
| Kábel szigetelő anyag | PU Hard Foam |
| Kategória neve | Indirekt fűtési hőközpontok |
| Kína RoHS-megfelelőség | Out of scope |
| Magasság, burkolat nélkül [mm] | 1405 mm |
| Magasság, burkolattal együtt [mm] | 1405 mm |
| Material Description | DSP1 Small 25 kW HT I110 |
| Megengedett hőmérséklet [˚C] [Min] | 2 °C |
| Megnevezés | DSP1 Small 25 kW HT I110 |
| Mélység, burkolat nélkül [mm] | 324 mm |
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Mélység, burkolattal együtt [mm] | 333 mm |
| Névleges primer nyomás [bar] | 16 bar |
| Névleges szekunder nyomás [bar] | 6 bar |
| Nyomáskülönbség, primer [bar] [Max] | 1 bar |
| PED kategória | § 4.3 |
| Primer csatlakozás iránya | Top |
| Primer oldali nyomás [bar] [Max] | 12 bar |
| Primer oldali nyomáskülönbség, hőmennyiségmérő nélkül [bar] [Min] | 0.59 bar |
| Primer vízmennyiség [m3/h] [Max] | 1.00 m³/h |
| Product line | 32 |
| REACH-jelöltlistán szereplő anyagok | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Szekunder oldali nyomás [bar] [Max] | 3 bar |
| Szekunder oldali nyomáskülönbség [bar] [Max] | 0.35 bar |
| Szekunder vízmennyiség [m3/h] [Max] | 1.10 m³/h |
| Szélesség, burkolat nélkül [mm] | 490 mm |
| Szélesség, burkolattal együtt [mm] | 490 mm |
| Tanúsítvány | CE |
| Tápfeszültség [V] AC | 230 V |
| Távfűtés csatlakozás mérete | 3/4" |
| Távfűtés csatlakozás típusa | külső menet |
| Távfűtés csőméret | DN20 |
| Teljesítmény [kW] | 25.0 kW |
| Termékcsoport | Lakás-hőközpontok |
| Terméktípus | DSP1 SMALL |
| Tervezett fűtési előremenő hőmérséklet [°C] | 130 °C |
| UL minősítés | No |
| Üzemi hőmérséklet [°C] [Max] | 130 °C |
Általános jellemzők
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Bruttó tömeg | 60 Kilogramm |
| Nettó súly | 40 Kilogramm |
| Folyadékmennyiség | 158.863 Liter |
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162742761 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |