
Lakás-hőközpontok, DSP1 MAXI, Fűtési szabályozó megnevezése: ECL 310
861L0881
DSP1 MAXI-PD-02 LT I260
861L0881
Termék műszaki adatai
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| A fűtési körök száma [Max] | 1 |
| A padlófűtési körök száma | 1 |
| Alkalmazás típusa | Indirect Heating |
| Burkolat opció | Nem |
| CE tanúsítvány | Yes |
| Csatlakozási irány | Right or left |
| Csomag magassága [mm] | 1900 mm |
| Csomag mélysége [mm] | 800 mm |
| Csomag szélessége [mm] | 1200 mm |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elemek tartalma | No |
| Érzékelő típusa, hőmennyiségmérő | karmantyú 1/2" |
| Fűtés, csatlakozás típusa | Karima |
| Fűtés, csatlakozási méret | DN32 |
| Fűtés, csőméret | DN32 |
| Fűtés, szabályozás típusa | Elektronikus |
| Fűtési hőcserélő típusa | XB12M-1-110 |
| Fűtési szabályozó megnevezése | ECL 310 |
| Gyártó megnevezése | Danfoss |
| HEX fűtési forraszanyag | Brazed copper |
| HEX fűtési ötvözet | 1.4404 |
| Hőközpont verzió | PD-02 LT I260 |
| Kábel szigetelő anyag | PU Hard Foam |
| Kategória neve | Indirekt fűtési hőközpontok |
| Kína RoHS-megfelelőség | Out of scope |
| Magasság, burkolat nélkül [mm] | 1670 mm |
| Magasság, burkolattal együtt [mm] | 1670 mm |
| Material Description | DSP1 MAXI-PD-02 LT I260 |
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Megengedett hőmérséklet [˚C] [Min] | 2 °C |
| Megnevezés | DSP1 MAXI-PD-02 LT I260 |
| Mélység, burkolat nélkül [mm] | 750 mm |
| Mélység, burkolattal együtt [mm] | 750 mm |
| Névleges primer nyomás [bar] | 16 bar |
| Névleges szekunder nyomás [bar] | 6 bar |
| Nyomáskülönbség, primer [bar] [Max] | 12 bar |
| PED kategória | I |
| Primer csatlakozás iránya | Top |
| Primer oldali nyomás [bar] [Max] | 16 bar |
| Primer oldali nyomáskülönbség, hőmennyiségmérő nélkül [bar] [Min] | 0.54 bar |
| Primer vízmennyiség [m3/h] [Max] | 3.50 m³/h |
| Product line | 32 |
| REACH-jelöltlistán szereplő anyagok | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Szekunder oldali nyomás [bar] [Max] | 3 bar |
| Szekunder oldali nyomáskülönbség [bar] [Max] | 0.21 bar |
| Szekunder vízmennyiség [m3/h] [Max] | 6.20 m³/h |
| Szélesség, burkolat nélkül [mm] | 1150 mm |
| Szélesség, burkolattal együtt [mm] | 1150 mm |
| Tanúsítvány | CE |
| Tápfeszültség [V] AC | 230 V |
| Távfűtés csatlakozás mérete | 42,4 mm |
| Távfűtés csatlakozás típusa | Hegesztett |
| Távfűtés csőméret | DN32 |
| Termékcsoport | Lakás-hőközpontok |
| Terméktípus | DSP1 MAXI |
| Tervezett fűtési előremenő hőmérséklet [°C] | 100 °C |
| UL minősítés | No |
Általános jellemzők
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Bruttó tömeg | 140 Kilogramm |
| Nettó súly | 120 Kilogramm |
| Folyadékmennyiség | 1.44 Köbméter |
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162746202 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |