
Lakás-hőközpontok, DSP MOD@, Fűtési szabályozó megnevezése: ECL 310
200B0042
DSP2-MOD@-IB100-100-0000-MD-GB-PN16-0952, 952 kW, ECL310, 16bar, 120°C
200B0042
Termék műszaki adatai
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Alkalmazás típusa | Indirect Heating |
| Burkolat anyaga | Nélkül |
| Burkolat opció | Nem |
| CE tanúsítvány | Yes |
| Csatlakozási irány | Felső |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elemek tartalma | No |
| Érzékelő típusa, hőmennyiségmérő | védőhüvely 6 mm |
| Felépítés | álló |
| Fűtés, csatlakozási méret | DN100 |
| Fűtés, csőméret | DN100 |
| Fűtés, szabályozás típusa | Elektronikus |
| Fűtési szabályozó megnevezése | ECL 310 |
| Gyártó megnevezése | Danfoss |
| HEX fűtési forraszanyag | Gasketed EPDM |
| HEX fűtési ötvözet | 1.4404 |
| Kategória neve | Indirekt fűtési hőközpontok |
| Kína RoHS-megfelelőség | Out of scope |
| Magasság, burkolat nélkül [mm] | 2145 mm |
| Material Description | DSP2-MOD@-IB100-100-0000-MD-GB-PN16-0952 |
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Megengedett hőmérséklet [˚C] [Min] | 2 °C |
| Megnevezés | DSP2-MOD@-IB100-100-0000-MD-GB-PN16-0952, 952 kW, ECL310, 16bar, 120°C |
| Mélység, burkolat nélkül [mm] | 1160 mm |
| Névleges primer nyomás [bar] | 16 bar |
| Névleges szekunder nyomás [bar] | 16 bar |
| Nyomáskülönbség, primer [bar] [Max] | 12 bar |
| Primer csatlakozás iránya | Top |
| Primer oldali nyomás [bar] [Max] | 16 bar |
| Primer vízmennyiség [m3/h] [Max] | 27.40 m³/h |
| Product line | 32 |
| Szekunder oldali nyomás [bar] [Max] | 10 bar |
| Szekunder vízmennyiség [m3/h] [Max] | 27.40 m³/h |
| Szélesség, burkolat nélkül [mm] | 2850 mm |
| Tanúsítvány | CE |
| Tanúsítvány szabványa | CE |
| Tápfeszültség [V] AC | 230 V |
| Termékcsoport | Lakás-hőközpontok |
| Terméktípus | DSP MOD@ |
| Tervezett fűtési előremenő hőmérséklet [°C] | 120 °C |
| UL minősítés | No |