
Lakás-hőközpontok, DSP MOD@, Fűtési szabályozó megnevezése: ECL 310
200B0018
DSP1-MOD@-IB065-080-0000-ML-FR-PN25-0667, 667 kW, ECL310, Lacroix Sofrel, Distech, 25bar, 110°C
200B0018
Termék műszaki adatai
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Alkalmazás típusa | Indirect Heating |
| Burkolat anyaga | Nélkül |
| Burkolat opció | Nem |
| CE tanúsítvány | Yes |
| Csatlakozási irány | Felső |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elemek tartalma | No |
| Érzékelő típusa, hőmennyiségmérő | védőhüvely 6 mm |
| Felépítés | álló |
| Fűtés, csatlakozás típusa | Karima |
| Fűtés, csatlakozási méret | DN80 |
| Fűtés, csőméret | DN80 |
| Fűtés, szabályozás típusa | Elektronikus |
| Fűtési szabályozó megnevezése | ECL 310 |
| Gyártó megnevezése | Danfoss |
| HEX fűtési forraszanyag | Gasketed EPDM |
| HEX fűtési ötvözet | 1.4404 |
| Hőszigetelő anyag | PU kemény hab |
| Kategória neve | Indirekt fűtési hőközpontok |
| Kína RoHS-megfelelőség | Out of scope |
| Magasság, burkolat nélkül [mm] | 1640 mm |
| Material Description | DSP1-MOD@-IB065-080-0000-ML-FR-PN25-0667 |
| Megengedett hőmérséklet [˚C] [Min] | 2 °C |
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Megnevezés | DSP1-MOD@-IB065-080-0000-ML-FR-PN25-0667, 667 kW, ECL310, Lacroix Sofrel, Distech, 25bar, 110°C |
| Mélység, burkolat nélkül [mm] | 1010 mm |
| Névleges primer nyomás [bar] | 25 bar |
| Névleges szekunder nyomás [bar] | 16 bar |
| Nyomáskülönbség, primer [bar] [Max] | 16 bar |
| Primer csatlakozás iránya | Top |
| Primer oldali nyomás [bar] [Max] | 25 bar |
| Primer vízmennyiség [m3/h] [Max] | 19.40 m³/h |
| Product line | 32 |
| Szekunder oldali nyomás [bar] [Max] | 16 bar |
| Szekunder vízmennyiség [m3/h] [Max] | 29.10 m³/h |
| Szélesség, burkolat nélkül [mm] | 2929 mm |
| Tanúsítvány | CE |
| Tanúsítvány szabványa | CE |
| Tápfeszültség [V] AC | 230 V |
| Távfűtés csatlakozás mérete | DN65 |
| Távfűtés csatlakozás típusa | Karima |
| Távfűtés csőméret | DN65 |
| Termékcsoport | Lakás-hőközpontok |
| Terméktípus | DSP MOD@ |
| Tervezett fűtési előremenő hőmérséklet [°C] | 110 °C |
| UL minősítés | No |
Általános jellemzők
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Folyadékmennyiség | 5638.829 Liter |