Lakás-hőközpontok, DSP 1 MAXI CEE, Fűtési szabályozó megnevezése: ECL 310
861L1750
DSP1 MAXI-PD-22 LT S100 CEE
861L1750
Termék műszaki adatai
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| A fűtési körök száma [Max] | 1 |
| A padlófűtési körök száma | 1 |
| Alkalmazás típusa | Indirect Heating |
| Burkolat anyaga | Fémlemez |
| Burkolat opció | Igen |
| CE tanúsítvány | Yes |
| Csatlakozási irány | Right or left |
| Csomag magassága [mm] | 1900 mm |
| Csomag mélysége [mm] | 800 mm |
| Csomag szélessége [mm] | 1200 mm |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Érzékelő típusa, hőmennyiségmérő | védőhüvely 6 mm |
| Fűtés, csatlakozás típusa | Karima |
| Fűtés, csatlakozási méret | DN65 |
| Fűtés, csőméret | DN65 |
| Fűtés, szabályozás típusa | Elektronikus |
| Fűtési szabályozó megnevezése | ECL 310 |
| Gyártó megnevezése | Danfoss |
| HEX fűtési forraszanyag | Brazed copper |
| HEX fűtési ötvözet | 1.4404 |
| Hőközpont verzió | 22 LT S100 CEE |
| Kábel szigetelő anyag | PU Hard Foam |
| Kategória neve | Indirekt fűtési hőközpontok |
| Kína RoHS-megfelelőség | Out of scope |
| Magasság, burkolat nélkül [mm] | 1670 mm |
| Magasság, burkolattal együtt [mm] | 1670 mm |
| Material Description | Hőközpont |
| Megengedett hőmérséklet [˚C] [Min] | 2 °C |
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Megnevezés | DSP1 MAXI-PD-22 LT S100 CEE |
| Mélység, burkolat nélkül [mm] | 1150 mm |
| Mélység, burkolattal együtt [mm] | 1150 mm |
| Névleges primer nyomás [bar] | 16 bar |
| Névleges szekunder nyomás [bar] | 6 bar |
| Nyomáskülönbség, primer [bar] [Max] | 16 bar |
| PED kategória | II |
| Primer csatlakozás iránya | Top |
| Primer oldali nyomás [bar] [Max] | 16 bar |
| Primer oldali nyomáskülönbség, hőmennyiségmérő nélkül [bar] [Min] | 0.63 bar |
| Primer vízmennyiség [m3/h] [Max] | 8.20 m³/h |
| Product line | 32 |
| Szekunder oldali nyomás [bar] [Max] | 3 bar |
| Szekunder oldali nyomáskülönbség [bar] [Max] | 0.22 bar |
| Szekunder vízmennyiség [m3/h] [Max] | 15.80 m³/h |
| Szélesség, burkolat nélkül [mm] | 750 mm |
| Szélesség, burkolattal együtt [mm] | 750 mm |
| Tanúsítvány | CE |
| Tanúsítvány szabványa | CE jelzés |
| Tápfeszültség [V] AC | 230 V |
| Távfűtés csatlakozás mérete | 48,3 mm |
| Távfűtés csatlakozás típusa | Hegesztett |
| Távfűtés csőméret | DN40 |
| Termékcsoport | Lakás-hőközpontok |
| Terméktípus | DSP 1 MAXI CEE |
| Tervezett fűtési előremenő hőmérséklet [°C] | 100 °C |
| UL minősítés | No |
Általános jellemzők
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Bruttó tömeg | 1 Kilogramm |
| Nettó súly | 1 Kilogramm |
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Folyadékmennyiség | 1312.725 Liter |
| EAN/UPC | 5715162745861 |