
Lakás-hőközpontok, DSA1 HOME, 1F-3 + ST, 25 kW, Fűtési szabályozó megnevezése: ECL 310
146B8012
DSA HOME 1F-3 + ST
146B8012
Termék műszaki adatai
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| A fűtőkörök száma | 1 |
| Alkalmazás | Távfűtés |
| Alkalmazás típusa | Indirect Heating |
| Burkolat anyaga | Fehérre lakkozott acéllemez |
| Burkolat opció | Igen |
| CE tanúsítvány | Yes |
| Csatlakozási irány | Fel |
| Csomag magassága [mm] | 800 mm |
| Csomag mélysége [mm] | 800 mm |
| Csomag szélessége [mm] | 1200 mm |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elemek tartalma | No |
| Fűtés, csatlakozás típusa | belső menet |
| Fűtés, csatlakozási méret | G3/4" |
| Fűtés, csőméret | DN20 |
| Fűtés, szabályozás típusa | Elektronikus |
| Fűtési hőcserélő típusa | XB06L-1-16 |
| Fűtési szabályozó megnevezése | ECL 310 |
| Fűtési szivattyú márkája | Grundfos |
| Fűtési szivattyú típusa | UPM3 AUTO 15-70 |
| Gyártó megnevezése | Danfoss |
| HEX fűtési forraszanyag | Brazed copper |
| HEX fűtési ötvözet | 1.4404 |
| HEX HMV forraszanyag | Brazed copper |
| HEX HMV ötvözet | 1.4404 |
| HMV cirkuláció | Nem |
| Hőközpont verzió | 1F-3 + ST |
| Hőszigetelő anyag | PU kemény hab+EPP |
| Kategória neve | Indirekt fűtési hőközpontok |
| Kína RoHS-megfelelőség | Out of scope |
| Lakások száma [Max] | 4 |
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Lakások száma [Min] | 1 |
| Magasság, burkolat nélkül [mm] | 810 mm |
| Magasság, burkolattal együtt [mm] | 810 mm |
| Material Description | DSA HOME 1F-3 |
| Megengedett hőmérséklet [˚C] [Min] | 2 °C |
| Megnevezés | DSA HOME 1F-3 + ST |
| Mélység, burkolat nélkül [mm] | 350 mm |
| Mélység, burkolattal együtt [mm] | 350 mm |
| Névleges primer nyomás [bar] | 14 bar |
| Névleges szekunder nyomás [bar] | 10 bar |
| PED kategória | § 4.3 |
| Primer csatlakozás iránya | Bal / Jobb |
| Primer oldali nyomás [bar] [Max] | 14 bar |
| Primer oldali nyomáskülönbség, hőmennyiségmérő nélkül [bar] [Min] | 11.00 bar |
| Primer vízmennyiség [m3/h] [Max] | 4.00 m³/h |
| Product line | 32 |
| REACH-jelöltlistán szereplő anyagok | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Szekunder oldali nyomás [bar] [Max] | 10 bar |
| Szélesség, burkolat nélkül [mm] | 500 mm |
| Szélesség, burkolattal együtt [mm] | 510 mm |
| Tanúsítvány | CE |
| Tápfeszültség [V] AC | 230 V |
| Távfűtés csatlakozás mérete | G3/4" |
| Távfűtés csatlakozás típusa | külső menet |
| Távfűtés csőméret | DN20 |
| Teljesítmény [kW] | 25.0 kW |
| Termékcsoport | Lakás-hőközpontok |
| Terméktípus | DSA1 HOME |
| Tervezett fűtési előremenő hőmérséklet [°C] | 130 °C |
| UL minősítés | No |
Általános jellemzők
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Bruttó tömeg | 50 Kilogramm |
| Nettó súly | 30 Kilogramm |
| Folyadékmennyiség | 136.62 Liter |
Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162739532 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |